Going. | Danielle Ponder (USA) - Free Blues Club

Danielle Ponder (USA)

21:00 | Sobota, 23 czerwca 2018
Free Blues Club

Koncert

45/55 zł

45/55 zł

Danielle Ponder & The Tomorrow People. porywają publikę gdy tylko wkraczają na scenę!


Nominowani do Top Ten Bands to watch przez CityPaper, a także zwycięzcy nagród Roc, 2015 i 2016 w kategorii "Best Band", Danielle Ponder i Tomorrow People wykraczają poza granice gatunków muzycznych z mocą głębokiego, mocnego groove i soul. Według Ponder, muzyka soul jest czymś więcej niż dźwiękiem. "Muzyka soul to coś, co czujesz" - mówi. "Coś, przez co masz gęsią skórkę."

Danielle z Rochester w Nowym Jorku spędziła ostatnie lata wywołując gęsią skórkę, udoskonalając swój styl i charyzmatyczne występy. Ona śpiewa, ty słuchasz, rozpływasz się. Rezultatem jej skupienia i poświęcenia jest brzmienie - jednocześnie urzekające i uwodzicielskie - wraz z namiętną, szczerą obecnością na scenie.

Danielle otwierała występy takich gigantów jak George Clinton, Ledisi i The Roots. Zespół zakończył także dwie udane europejskie trasy koncertowe. Boyd Kletter z Bourbon Street Blues Club w Amsterdamie powiedział: "Danielle świeci jasno zarówno na scenie, jak i poza nią, jest prawdziwą gwiazdą!"

____

Bilety: 45 zł przedsprzedaż / 55 zł w dniu koncertu
Bilety on-line: http://bilety.fm/pl/muzyka/2694-bilety-na-danielle-ponder-23-czerwca-2018-o-21-00-w-klubie-free-blues-club-w-szczecinie.html

Start: ~21:00
Drzwi otwarte od 19:00
Zapraszamy!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej