Going. | Damian Lazarus - 1500m2

Król undergoundowej muzyki tanecznej, będący od lat, nieustannie jednym z najgorętszych nazwisk na klubowej scenie! Damian Lazarus już 17 października zagra w 1500m2 do wynajęcia!

Jest założycielem jednej z najbardziej znanych i cenionych wytwórni - Crosstown Rebels i to on stoi za sukcesem takich gwiazd jak Jamie Jones, Maceo Plex, czy Art Department. Dla jego labelu wydają swoje utwory także Seth Troxler i Infinity Ink, a nasz najlepszy, towar eksportowy - Catz'n dogz zawdzięcza swój sukces w znacznej mierze właśnie temu panu!

Cechy szczególne: szalona selekcja i niesamowite umiejętności techniczne. Wystarczy przesłuchać jego album "Smoke The Monster Out" lub obejrzeć zapis jego występu w Boiler Roomie by zobaczyć, że ma się do czynienia z postacią wyjątkową. DJ Magazine stwierdził kiedyś wprost, że Damian Lazarus "gra po prostu najlepsze undergroundowe utwory na świecie".

W tym roku zahipnotyzował już gości Audioriver, w październiku będzie można się przekonać jak radzi sobie w klubowych warunkach!

Line up:
Damian Lazarus (Crosstown Records)

T2P / Kaj & Szymon Jaworski / Meid /
Leon
Phil Jensky
Pitti Schmitti b2b Sovinsky
Wants
Kuba Otłowski & Bartek Smurlik
Maciej Głębocki b2b Piter
Cyryl b2b Ola Teks
RaMiD
Tika Milano b2b Anja Kraft
Walk Walk

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej