Going. | Roof Party w. Marcin Krupa - Hotel Poleski

Roof Party w. Marcin Krupa

16:00 | Piątek, 15 czerwca 2018
Hotel Poleski

Impreza

25 zł

25 zł

Przed nami trzecia odsłona cyklu Roof Party 2018! Tym razem gościmy Marcina Krupę świętując tym samym urodziny jednego z organizatorów letniego cyklu wydarzeń na dachu Hotelu Poleski.

Podczas gdy większość dj-ów, chcąc wejść na wyższy level, zaczyna produkować muzykę, droga Marcina Krupy do wyrażania swoich muzycznych fascynacji odwróciła się całkowicie. Marcin od początku zafascynowany organami Mooga, Motown Records i bangerowymi bassline’ami najpierw produkował, a dopiero później trafił za decki.

Marcin na polskiej scenie istnieje już ponad 10 lat. W tym czasie zdążył wydać wiele remixów i epek. Jego utwory można było usłyszeć na falach BBC Radio 1, Rinse.fm czy Sub.fm. Miał przyjemność dzielić scenę z legendami muzyki elektronicznej i tymi, którzy na takie miano niedługo mogą zasłużyć – Carlem Craigiem, Sethem Troxlerem, Niną Kraviz czy Jamie Jonesem. Występował w klubach w całej Polsce, a także w Berlinie i na festiwalach, m.in.: Audioriver, Opener czy Próba Dźwięku. Umiejętności Marcina docenili organizatorzy konkursu Burn Studios, którzy wybrali go do piątki polskich dj-ów walczących o zostanie rezydentem w jednym z klubów na Ibizie.

https://facebook.com/marcinkrupaakakesho
https://soundcloud.com/marcinkrupa

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

15.06.2018 / Hotel Poleski / 16:00-22:00

Marcin Krupa
Dazed Bros [live]
Filet b2b Stanlej Martino [b-day set]
Not So Pro b2b Outta_8

Afterparty: Prozak 2.0


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Organizatorzy: Stay High Agency, Hotel Poleski

Bilety/Tickets: https://going.pl/roof-party-w-marcin-krupa

Media: Radio ESKA

Partner Główny: Ciroc Vodka

Support: NOIZZ.pl Going., Elektroniczny Kraków, Have a Bite Kraków, KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej