Going. | Oficjalne Otwarcie Nowej Fali! - Przystań Nowa Fala

Oficjalne Otwarcie Nowej Fali!

21:00 | Sobota, 9 czerwca 2018

Przystań Nowa Fala

Impreza

Free

Free

NOWA FALA zacumowała na Wiśle!

Pierwsze w Warszawie miejsce na rzece, łączące wodniacką przystań, wyśmienitą ofertę barową i wakacyjny klimat. To tutaj przez całe lato będzie można doświadczać długich beztroskich chwil z przyjaciółmi i bliskimi, przy doskonałych trunkach, przekąszając pinchos i delektując się obłędnym widokiem na Wisłę, przypływające łodzie i praską stronę Warszawy!

Bezpośrednio z Nowej Fali można wypłynąć łodzią na rzekę lub zarezerwować wybrany rejs! W ofercie Przystani znajdują się się nowoczesne motorówki Miami Wars, tradycyjne drewniane łodzie Floty 511, iBarka i wiele innych.

Przystań NOWA FALA składa się z dwóch pokładów: górny, to rozległy taras z barem, z widokiem na rzekę, drugą stronę Wisły i bulwary; dolny, kryje przytulną acz przestronną, oszkloną przestrzeń z dwoma barami. Wystrój inspirowany jest mozaiką, odnoszącą się do kolorów i form rzeki. Mozaika przeplata się także w menu miejsca. Na spragnionych gości czeka niezwykle bogata oferta barowa – od imponującej karty win, przez wyśmienite koktajle, aż po piwny craft bar na dolnym barze. Jako akompaniament do różnorodnych trunków, w menu znajdzie się szereg wariacji na temat tapasów – znajdziecie tutaj tzw. pinchos, czyli kanapeczki ze starannie dobranymi składnikami lub też, specjalność lokalu, kilka rodzajów desek (bosmańska, poranna, wieczorna i wege), suto zastawionych pysznymi pastami i przystawkami.

Już teraz możecie korzystać z uroków górnego tarasu, zaś w sobotę 9 czerwca zapraszamy na oficjalne otwarcie Nowej Fali!

Otwarcie ucztujemy cały dzień:

12:00 -19:00 błogi relaks na obu pokładach i promocyjne ceny rejsów łodzi z oferty WarsawBoats

20:00 impreza inauguracyjna

Pierwszorzędny skład DJ-ski uraczy Was subtelną elektroniką:

Earth Trax / Bartosz Kruczyński - nagrywa muzykę oscylującą wokół elektroniki i ambientu. W jego twórczości, gęste plamy mieszają się z wprowadzającą w trans repetycją oraz dźwiękami natury.
Newborn Jr. - czyli część Matat Professionals i Private Press, uzdolniony producent, wyjątkowy DJ /(Rhythm Section / Les Yeux Orange / Echovolt)/
Jealo czyli Wojtek Jarosiński - audiofil-realista, związany z formacją Niewinni Czarodzieje. Tworzył kolektyw Fuzion związany z dawnym Jazz Radiem. Obecnie, w swoich setach, coraz częściej nawiązuje do klasyki muzyki tanecznej; nowojorskiego disco, chicagowskiego house czy ulubionego boogie.
Kovvalsky - Kovvalsky, czyli Jędrzej Kowalczyk, jeden z bardziej charakterystycznych polskich DJ’ów. Chłopak mimo młodego wieku jest już na scenie prawie 10 lat. Zaczynał w kultowych warszawskich klubach takich jak: Piekarnia czy stare 55 w PKiN, grał na wielu muzycznych festiwalach na terenie całego kraju. Ma bardzo wyrazisty i niecodzienny styl, jego sety charakteryzuje duże muzyczne spektrum, do ulubionych gatunków może zaliczyć: house, disco i techno. Od kilku lat skrupulatnie poszerza swoją kolekcję płyt winylowych, które trochę zmieniły jego podejście do bycia DJ’em. Swoją muzykę oprócz rodowitego kraju prezentował: na Tajwanie, w Izraelu, Czechach, Szwajcarii, Francji, czy na Litwie.
Jego ulubieni, inspirujący go artyści to m.in.: David Mancuso, Larry Levan, Dj Harvey, Moodymann, czy Ben Ufo. Jędrzej ma na koncie szereg sukcesów promotorskich, dzięki jego staraniom w Polsce pojawiło się wielu ciekawych artystów, często w nieklubowych, tajemniczych lokalizacjach. Prywatnie młody architekt i wielki kibic piłki nożnej.
Cyryl - od ponad 10 lat za gramofonami. Promotor odpowiedzialny za szereg wydarzeń spod szyldu Move Move i Move Mózg. Jego sety można usłyszeć w klubach w całym kraju jak również Berlinie, Tel Avivie, Moskwie, Pradze czy Londynie.

Do zobaczenia na rzece!

Przystań Nowa Fala
Bulwar Gen. Pattona, na Wiśle, obok CNK.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej