Going. | Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu - Wrocławskie Centrum Kongresowe

Zarezerwujcie sobie czerwcowy weekend. Już 16 i 17 czerwca na Pergoli oraz we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się piknik Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu.

Dziewiąta już edycja imprezy ma na celu zaprezentowanie Wrocławia jako miejsca przyjaznego do życia. Takiego, w którym zawsze wiemy, jak zagospodarować wolne popołudnie, w którym mamy swojego ulubionego szewca czy krawcową, w którym wiemy, u kogo dostaniemy designerskie meble czy perełki vintage.

W tym roku chcemy eksplorować bardziej i mniej znane zakątki miasta, odkrywać miejsca z duszą i pozytywną energią, w których można spędzać czas, oddając się sportowi czy sztuce. Chcemy wesprzeć lokalny patriotyzm i zintegrować mieszkańców przy dobrej zabawie.

Podczas wydarzenia przewidujemy wiele atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących. Poza prezentacją ofert deweloperów dostępna będzie również strefa relaksu, food trucków, aktywności sportowej (joga, nordic walking) oraz animacje dla najmłodszych. Wśród wystawców znajdą się firmy działające na lokalnym rynku i oferujące wrocławianom swoje produkty i usługi.

Poza strefami wystawienniczą i relaksu, w sali konferencyjnej WCK równolegle będą odbywały się spotkania merytoryczne z osobami zaangażowanymi w życie Wrocławia. Tematyka tych paneli koncentrować się będzie wokół organizacji kultury, prognoz na przyszłość oraz wyróżników, które stanowią o wyjątkowości wrocławskiej aglomeracji na tle innych polskich miast.

Śledźcie nasze wydarzenie, aby być ze wszystkim na bieżąco.
Więcej informacji na stronie: www.zyjimieszkaj.pl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej