Going. | Stand-up No Limits: Jachimek/Błachnio/Korólczyk/Wojciech - Magnetofon

Stand-up No Limits: Jachimek/Błachnio/Korólczyk/Wojciech

20:30 | Czwartek, 14 czerwca 2018
Magnetofon

Teatr

30/40zł

30/40zł

Stand-up No Limits oraz łódzki lokal Magnetofon w miejscu po kultowym kinie, zapraszają na wyjątkowy wieczór stand-up comedy. Tym razem wystąpi czwórka doskonale Wam znanych i doświadczonych komików:

Ewa Błachnio - ...czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

Tomasz Jachimek – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up'u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomętujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe".

Robert Korólczyk – Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

Marcin Zbigniew Wojciech – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up'er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Bilety dostępne stacjonarnie oraz on-line na Standupbilety.pl
30zł przedsprzedaż / 40zł w dniu wydarzenia

***Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.***

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  calej     ludzi     aktualnie     sprawnie     komik     tworczosci     kwintesencja     temat     kabaretowej     wariat     zywiol     duza     energia     sylwester     doswiadczenie     godzine     postac     bilety     40zl     pozytywny     rzeczywistosci     kultowym     zycia     usmiechu     razem     dystansu     trojga     zwiazanej     dwojka     30zl     pake     imion