Going. | Akcja - Rosnę! - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji Rosnę! – tworzenia ziołowo warzywnych ogródków miejskich. W tym roku mamy dla Was jeszcze więcej niespodzianek! Ogródki wykonamy z palet. Nauczymy się jak stworzyć piękny wertykalny ogród pełen ziół i warzyw. Naszym tegorocznym ekspertem będzie Sebastian Kulis autor książki ”Roślinne Porady” // Roślinne Porady.

Na naszych uczestników będą czekały wszystkie niezbędne narzędzia i produkty. Wystarczy zarejestrować drużynę, przyjść i doskonale spędzić wspólnie czas.

Dla zainteresowanych - dzień wcześniej odbędzie się spotkanie autorskie z Sebastianem Kulisem, połączone z degustacją dań na bazie dzikich roślin przygotowanych przez Sebastiana
Serdecznie zapraszamy!

◥◥◥ Akcja ROSNĘ! – ogródki miejskie / PROGRAM◥◥◥

14.06.2018 czwartek, godz. 17:00 Sala Kinowa

Spotkanie autorskie z Sebastianem Kulisem autorem „Roślinnych Porad”, spotkanie połączone z degustacją dań z dzikich roślin przygotowanych przez Sebastiana.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. Wejściówki do pobrania w kasie CSK

----------------------------------------------------------------------------
15.06.2018 piątek. godz. 17:00 skwer przy Spotkania Kultur

Warsztaty tworzenia ziołowo-warzywnych ogródków z palet DIY, które poprowadzi także nasz ekspert Sebastian Kulis. Dla uczestników warsztatów przygotujemy wszystkie niezbędne materiały, narzędzia, nasiona i sadzonki.

Liczba drużyn ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

◥◥◥ Zgłoszenia przyjmujemy na: rosne@spotkaniakultur.com◥◥◥

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej