Going. | Black Hourglass (HU) + The Sky Is - Klubokawiarnia Chmury

Black Hourglass (HU) + The Sky Is

20:00 | Poniedziałek, 20 października 2014

Klubokawiarnia Chmury

Koncert

15 zł

15 zł

Black Hourglass - czerpiąca z najlepszych wzorców mieszanka screamo i post-h/c prosto z węgierskiego Pécs. Grali z takimi składami jak Sports, Nine Eleven czy Moro Moro Land.

Gościom z Węgier będą towarzyszli nasi stali rezydenci z The Sky Is, którzy zagrają ostatni koncert przed wejściem do studia!

THE SKY IS zadebiutowali jesienią 2012 roku wydając swoją pierwszą EPkę, dzięki której stali się rozpoznawalnym zespołem na rodzimej scenie post-rockowej. Ich mini-krążek zebrał wiele bardzo pozytywnych opinii w kraju jak i za granicą , a jeden z meksykańskich serwisów umieścił go nawet w swoim rankingu najlepszych wydawnictw roku 2012, lokując ją koło płyt takich zespółów jak If These Trees Could Talk czy szwajcarski Leech, który warszawiacy supportowali wiosną 2013 roku w Hydrozagadce. Ich kawałek 'Cosmos', znalazł się na kompilacji 'Lights And Air', autorstwa grupy Post-rock PL, na której znajdują się najlepsze polskie zespoły post-rockowe.

W ich utworach znaleźć można wszystko: spokojne, nastrojowe melodie, zapętlające się w głowie kosmiczne solówki, czy wbijający w ziemię dźwięk przesterowanych gitar.EPkę THE SKY IS można ściągnąć za darmo z ich strony (http://theskyis.bandcamp.com/), lub też zakupić w wersji fizycznej na koncertach lub drogą mailową. Na koncercie na pewno nie zabraknie także nowego materiału, nad którym zespół pracował przez ostatni czas, a który zostanie wydany w roku 2015 na ich debiutanckim LP.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej