Going. | Projektu_jemy. Morze na kolację! - Concordia Taste

Projektu_jemy. Morze na kolację!

19:30 | Czwartek, 14 czerwca 2018
Concordia Taste

Jedzenie

180 zł

180 zł

Zapraszamy na kolację-wystawę pełną wrażeń, inspirowaną morzem. Na wszystkich Gości czekają:

- wielozmysłowe przystawki, danie główne i deser w nieoczywistej interpretacji smaków morza Szefa Kuchni Concordia Taste
- premiera autorskiej kolekcji morskich naczyń, stworzonych przez studentów School of Form we współpracy z Kukbuk (które nie tylko obejrzymy, ale także ich użyjemy!)
- wciągające opowieści
- całościowy eating experience, czyli sprawdzamy co wpływa na doświadczanie jedzenia
- dedykowany projektowi talerz, który każdy z Gości może zabrać do domu!

W morzu kulinarnych wrażeń liczymy na falę badawczego entuzjazmu!

--
Co sprawia, że jedzenie nam smakuje? Dobrze przyprawione składniki dań? Ludzie, z którymi jemy? Naczynia, z których spożywamy posiłek? A może nastrój, w jakim zasiadamy do stołu?

Postanowiliśmy sprawdzić. Zaprojektowaliśmy więc nietypową kolację. To kolacja-wystawa pełna wrażeń. Taka, która pozwoli nam poszukać odpowiedzi na pytanie: czym właściwie jest eating experience – doświadczanie jedzenia?

Osią i inspiracją dla spotkania są nietypowe naczynia. Z jednej strony, to kolekcja ceramiki stworzona we współpracy z KUKBUK przez studentów School of Form, uczących się rzemiosła. Każdy z nich zaprojektował inny, unikalny zestaw, oddający naturę „morza” – motywu przewodniego pracy projektowej. Limitowane i nowatorskie serie: talerzy, misek, lizawek, podstawków i innych, mniej dookreślonych form, będzie można nie tylko zobaczyć na wystawie, ale przede wszystkim ich użyć!
Z drugiej strony, to specjalnie zaprojektowany na tę okazję talerz, na którym zaserwujemy danie główne. Jego autorami jest zespół prowadzący pracownię ceramiczną SoF. Po kolacji, każdy z Gości, będzie mógł zabrać jeden do domu!

Podczas spotkania, za zaskakujące, inspirowane morzem smaki, odpowiedzialny będzie zespół oraz Szef Kuchni Concordia Taste. Na naszych Gości czekać będą – w różnych formach, pobudzające zmysły i umysły – przystawki, danie główne oraz deser.

Mamy nadzieję, że połączenie doświadczeń smakowych, estetycznych, towarzyskich, poznawczych – i wielu innych – będzie dobrym przepisem na wyjątkowy wieczór.

Cena: 180 zł/os (kolacja: 2 przystawki, danie główne, deser, pairing win oraz ceramiczny talerz i całościowe eating experience)

Rezerwacje: restauracja@concordiataste.pl lub 609 002 964

--
Partnerzy projektu: School of Form, Kukbuk

Zdjęcie: Cezary Hładki, Kukbuk
Stylizacja: Maria Cielecka
--

Do zobaczenia!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej