Going. | No Idea - Stary Klasztor

Letnia Scena w Restauracji Stary Klasztor to cykl koncertów, które odbywają się na sezonowej scenie na naszym wewnętrznym Dziedzińcu. Występy artystów są jak egzotyczna bryza w samym sercu wrocławskiej metropolii.
15 czerwca na Letniej Scenie wystąpi zespół NO IDEA!


NO IDEA
Na codzień trio nieprzęcietnie spokojnych chłopaków, które głos zabiera muzyką i koncertami od 2016 roku. Wychowani pod muzyczną strzechą wsi Kliszów, nie mogą oprzeć się wrażeniu, że w wyścigu na klubowe deski tak wysoko ponad muzyczną wrażliwość stawia się czasem samą chęć wyróżniania. Zapomina o tym, aby w muzyce nie zabrakło.. po prostu muzyki. Właśnie dlatego grają rocka, którego sami chcieliby móc słuchać. Z jednej strony w wydaniu mocno zakorzenionym w brudnym, prowincjonalnym łomocie, z drugiej - stylistycznie sprawdzonym, mocno przewlekanym melodiami i emocjonalnie szczerym. Prawie dwuletnie, intensywne doświadczenie koncertowe owocuje występami, którym uwagi nie odmówi zarówno rozpędzony motocyklista jak i para na pikniku w parku.

Grają w składzie:
Michał Chomkowicz - perkusja,
Dariusz Szade - gitara basowa,
Michał Lubera - wokal, gitary

Muzyka:
https://www.youtube.com/watch?v=c8kkob3rQP8

Muzyka (live):
https://www.youtube.com/watch?v=WAOGdjU-0xA

fanpage:
https://www.facebook.com/NoIdeapl/

15.06.2018, godz.19.00
Letnia Scena w Restauracji Stary Klasztor
ul.Purkyniego 1
Wstęp bezpłatny

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  gitary     wydaniu     muzyce     lomocie     skladziemichal     muzyka     dwuletnie     prawie     perkusjadariusz     szczerym     para     sprawdzonym     rocka     wyscigu     deski     oprzec     ponad     muzyki     szade     bryza     letniej     wroclawskiej     muzyczna     kliszow     1wstep     chec     ideana     nieprzecietnie     strony     wokal     zabiera     przewlekanym