Going. | Lubomski w plenerze - Między wierszami kawiarnia - księgarnia

Z przyjemnością zapowiadamy i zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert Mariusza Lubomskiego, który odbędzie się w plenerze na terenie kawiarni-księgarni "...między wierszami".

Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym, tak napisała o twórczości naszego bohatera:

"Jego twórczość jest tak specyficzna, że trudno jednoznacznie zdefiniować jego muzyczne ścieżki. Najbliżej mu do hybrydy Waits-Brecht, chociaż należałoby dołożyć szczyptę funky, bluesa i wszystkich innych po trochu. Autorski od A do Z. Bez wątpienia jest jednym z najlepszych męskich wokali na polskiej scenie, a na dodatek śpiewa zawsze dobre, ciekawe teksty i to wszystko w wyśmienitej oprawie muzycznej".

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://www.mariuszlubomski.com/

Bilety w cenie 60 PLN są dostępne do nabycia w lokalu, codziennie między 10:00 a 21:00.

P.S. Z racji tego, że koncert odbędzie się na dworze, warto pomyśleć o kocu lub cieplejszym ubraniu przy gorszej pogodzie.

Zapraszamy!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  dolozyc     internetowejhttpwwwmariuszlubomskicombilety     wokali     zapowiadamy     bluesa     scenie     funky     miedzy     szczypte     odbedzie     przy     pogodziezapraszamy     wszystko     przyjemnoscia     wszystkich     zdefiniowac     polskiej     meskich     muzycznego     cieplejszym     lubomskiego     najblizej     dodatek     muzycznejwiecej     jego     kawiarniksiegarni     teksty     drozd     tego     informacji     kocu     lokalu