Going. | Lubomski w plenerze - Między wierszami kawiarnia - księgarnia

Z przyjemnością zapowiadamy i zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert Mariusza Lubomskiego, który odbędzie się w plenerze na terenie kawiarni-księgarni "...między wierszami".

Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym, tak napisała o twórczości naszego bohatera:

"Jego twórczość jest tak specyficzna, że trudno jednoznacznie zdefiniować jego muzyczne ścieżki. Najbliżej mu do hybrydy Waits-Brecht, chociaż należałoby dołożyć szczyptę funky, bluesa i wszystkich innych po trochu. Autorski od A do Z. Bez wątpienia jest jednym z najlepszych męskich wokali na polskiej scenie, a na dodatek śpiewa zawsze dobre, ciekawe teksty i to wszystko w wyśmienitej oprawie muzycznej".

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://www.mariuszlubomski.com/

Bilety w cenie 60 PLN są dostępne do nabycia w lokalu, codziennie między 10:00 a 21:00.

P.S. Z racji tego, że koncert odbędzie się na dworze, warto pomyśleć o kocu lub cieplejszym ubraniu przy gorszej pogodzie.

Zapraszamy!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  przyjemnoscia     dodatek     spiewa     codziennie     miedzy     muzycznejwiecej     teatrze     funky     hybrydy     autorski     dolozyc     wyjatkowy     teksty     napisala     dobre     muzyczne     wierszamianna     dworze     nabycia     muzycznego     pomyslec     wszystkich     odbedzie     najlepszych     kurator     tego     stronie     drozd     znajda     jednoznacznie     przy     kocu