Going. | Szczeciński Bazar Smakoszy - Szczeciński Bazar Smakoszy

W każdą niedzielę w godz. 10-15 w OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach spotykamy się na SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY, na który serdecznie zapraszamy!

Szczeciński Bazar Smakoszy to inicjatywa skupiająca tych, którzy lubią zjeść smacznie i zdrowo. U nas możecie wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami czy piwami kraftowymi oraz inną żywnością sezonową. Umożliwiamy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oleje, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery oraz wiele, wiele innych. Są z nami również foodtrucki, przyciągające pysznościami robionymi na miejscu.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli punkt bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, macie taką możliwość. Zadbaliśmy również o miejsce, gdzie możecie swobodnie usiąść i zapoznać się z nowo wymienionym nabytkiem, nawet gdy Wasze pociechy nie są nim zainteresowane - dla nich też mamy specjalny kącik zabaw.

Nie zapominamy o fanach rękodzieła, i dla małych, i dla dużych, które będzie już stałym elementem Bazaru Smakoszy. Doceniamy wszelakie prace handmade i chcemy je pokazywać światu!

Dla tych, których w sercu gra muzyka, dwa razy w miesiącu przygotowujemy giełdę winylową, na której możecie znaleźć sporą ilość nowych i starszych tytułów do wyboru.

Cały czas jest z nami Jadłodzielnia Szczecin, który w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje potrzebującym. Nie marnujmy, pomagajmy! ♥

WSTĘP NA SZCZECIŃSKI BAZAR SMAKOSZY ORAZ PARKING NA TERENIE OFF MARINY SĄ I ZAWSZE BĘDĄ BEZPŁATNE.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako Wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:
* telefonicznie: Michał Chaszkowski-Jakubów (organizator): +48 510 197 005,
* drogą e-mailową: kontakt@intractu.pl,
* poprzez wiadomość na facebooku.

DO ZOBACZENIA! ♥

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej