Going. | Szczeciński Bazar Smakoszy - Szczeciński Bazar Smakoszy

W każdą niedzielę w godz. 10-15 w OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach spotykamy się na SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY, na który serdecznie zapraszamy!

Szczeciński Bazar Smakoszy to inicjatywa skupiająca tych, którzy lubią zjeść smacznie i zdrowo. U nas możecie wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami czy piwami kraftowymi oraz inną żywnością sezonową. Umożliwiamy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oleje, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery oraz wiele, wiele innych. Są z nami również foodtrucki, przyciągające pysznościami robionymi na miejscu.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli punkt bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, macie taką możliwość. Zadbaliśmy również o miejsce, gdzie możecie swobodnie usiąść i zapoznać się z nowo wymienionym nabytkiem, nawet gdy Wasze pociechy nie są nim zainteresowane - dla nich też mamy specjalny kącik zabaw.

Nie zapominamy o fanach rękodzieła, i dla małych, i dla dużych, które będzie już stałym elementem Bazaru Smakoszy. Doceniamy wszelakie prace handmade i chcemy je pokazywać światu!

Dla tych, których w sercu gra muzyka, dwa razy w miesiącu przygotowujemy giełdę winylową, na której możecie znaleźć sporą ilość nowych i starszych tytułów do wyboru.

Cały czas jest z nami Jadłodzielnia Szczecin, który w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje potrzebującym. Nie marnujmy, pomagajmy! ♥

WSTĘP NA SZCZECIŃSKI BAZAR SMAKOSZY ORAZ PARKING NA TERENIE OFF MARINY SĄ I ZAWSZE BĘDĄ BEZPŁATNE.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako Wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:
* telefonicznie: Michał Chaszkowski-Jakubów (organizator): +48 510 197 005,
* drogą e-mailową: kontakt@intractu.pl,
* poprzez wiadomość na facebooku.

DO ZOBACZENIA! ♥

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  zjesc     przekazuje     zakupy     niedziele     zapoznac     producentow     ekologiczne     inicjatywa     jako     specjaly     czyli     owoce     nabytkiem     jaja     rowniez     soki     wystawcy     spolecznie     zainteresowane     doskonalymi     pokazywac     miejsce     tych     starszych     kawy     pozycje     strefie     zdrowe     rekodziela     zadbalismy     chaszkowskijakubow     chmielewskiego