Going. | The Quakes - Klubokawiarnia Chmury

Z przyjemnością informujemy, że 24 października w klubie Chmury wystąpi zespół The Quakes - absolutna legenda psychobilly! Skład dowodzony przez Paula Romana powstał w 1986 r. w Buffalo i od tamtej pory zagrał niezliczoną ilość koncertów od Japonii po Brazylię. Europejska trasa promuje ostatnią EP-kę zespołu, "Live By The Sword".

Jako support zagra warszawski skład Headless Babies!

We wspólną didżejską drogę wyruszyli z londyńskiego Hackney, gdzie połączyła ich miłość do pizzy, Ramonesów, G.G. Allina i pizzy. Zdzierali swoje płyty w modnych lokalach dla modnych ludzi (Old Blue Last) i najstraszniejszych spelunach śmierdzących moczem i dubstepem (Hackney Dolphin). W przeciwieństwie do wielu innych didżejów, lubią tańczyć do numerów, które puszczają.

DJ CATBAT aka Todd aka Filip Zieliński grał na basie w zespołach Loom czy Dugongs i raz supportował Rolling Stonesów w Hyde Parku (serio). Lubi koty, nietoperze i filmy Tromy.

SHARK MAGIC aka Rekin aka Maciek Piasecki współtworzy lejbel Crunchy Human Children, kiedyś opiekował się grupą The Phantoms, zapełniał parkiety w Berlinie, Budapeszcie, a nawet Gorzowie Wielkopolskim. Lubi gry wideo i dziwne książki.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej