Going. | Gramofonem przez galaktykę! # DJ EsDwa - Klub Zmiana Klimatu

Gramofonem przez galaktykę! # DJ EsDwa

21:00 | Sobota, 16 czerwca 2018
Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

Zapraszamy na kosmodrom Zmiana Klimatu, skąd wyruszymy w podróż po gromadzie galaktycznej Dobry Muzyk! Podczas rejsu odwiedzimy wibrujące mgławice funku i czarne dziury prawdziwego disco, usłyszymy czerwone karły popu, supernowe soulu i oraz uwielbiane przez wszystkich gwiazdy rocka! A to wszystko (i o wiele więcej) za jedyne 10 ziko od osoby. Warto? No raczej!

Za didżejskimi sterami Okrętu Gwiezdnej Floty Rzeczpospolitej Umuzycznionej „Gramofon1” stanie kapitan Zjednoczonych Sił Zmiany Klimatu, Muzyki i Trunków:

DJ EsDwa
(miejsce na szybkiego lajka)
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

klimaty: funk, pop, rock, disco, mush-up’s & the best of the best.
____________________________________________

16.06.2018 (sobota)
Start: 22:30
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
____________________________________________

Rezerwacja stolików: http://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
_______________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej o piętro od Zmiany Klimatu – legendarnej, choć całkowicie nowej Cechowa-ej!
____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wasy     zagra     wszystkich     raczejza     struktur     okretu     polczlowiek     kosmodrom     warto     legendarnej     filmow     roku     rzeczpospolitej     soulu     muzyczny     kapitan     wibrujace     dowod     prowadzacy     prywatnie     karly     dziury     mashupy     gwiazdy     specjalne     analogowych     bialystok     dzien     wyruszymy     przygotuje     zestaw     sposob