Going. | Otwarte Śniadanie Krakowskie - Ambasada Krakowian

Otwarte Śniadanie Krakowskie

08:00 | Wtorek, 19 czerwca 2018
Ambasada Krakowian

Jedzenie

Free

Free

Zapraszamy na otwarte śniadania!

Masz apetyt na to miasto? Podziel się nowinami i smacznym kąskiem! Dowiedz się co w mieście piszczy!

Jeśli chcesz wspólnie z nami zjeść ciekawe śniadanie, jesteś wolontariuszką/em, osobą związaną z organizacjami pozarządowymi, inicjatywami obywatelskimi, lokalną administracją, prowadzisz społecznie odpowiedzialny biznes, bądź po prostu chcesz posłuchać o tym, co się dzieje w mieście i okolicach, to koniecznie przyjdź!

Zawsze czeka na Ciebie pyszna kawa i herbata oraz coś smacznego, czym każdy z uczestników chce się z resztą podzielić. Weź też coś od siebie i dołóż do wspólnego stołu.

Od takiej nieformalnej atmosfery chcielibyśmy zaczynać każde spotkanie, bo według nas sprzyja ona nawiązywaniu kontaktów. Śniadania mają jednak pewną strukturę, żeby wczesna pobudka przyniosła również inne korzyści poza nowymi kontaktami:

8.00-8.30 – Śniadanie (można wypić kawkę, herbatę, zjeść kanapeczkę)
8.30-8.35 – Kilka słów wstępu (Co robimy i dlaczego?)
8.35-9.00 – Co w Kraku piszczy? (Jeżeli chcesz się czymś podzielić z uczestnikami spotkania – potrzebujesz pomocy, partnera do projektu, chcesz opowiedzieć kim jesteś, czym się zajmujesz – to teraz możesz to zrobić! Masz na to max 3 min.)
9.00-9.30 – Dogrywka (Oficjalne część zakończona. Wstajemy z krzeseł! Jeżeli coś, co usłyszałaś w poprzedniej części szczególnie Cię zainteresowało, to teraz możesz dopytać lub po prostu poznać inne osoby, tzw. networking)
9.30-10.00 – Zakończenie (raczej nie pozbywamy się naszych gości 'byleby szybciej')

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wierzymy w moc wymiany. Jeśli uznasz, że chcesz wesprzeć nasze miejsce i prowadzone tu działania będziemy wdzięczni za wsparcie ! :)
Możesz wrzucić datek do puszki albo skorzystać ze strony https://patronite.pl/ambasada

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej