Going. | Przekrój prosi do tańca! - BarKa

Przekrój prosi do tańca!

20:00 | Piątek, 22 czerwca 2018

BarKa

Impreza

Free

Free

Przekrój prosi do tańca!

Jak uczcić nadejście lata? Jak wyrazić radość z pojawienia się na rynku kolejnego numeru kwartalnika Przekrój? Najlepiej – tańcem!
Zapraszamy do udziału w wieczorze muzyczno-tanecznym, z udziałem obecnych i być może przyszłych gwiazd światowej sceny klubowej. Zaprosiliśmy do Warszawy artystów z Meksyku, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i z Polski.
Tym razem niczego nie bierzemy z archiwum, ewentualnie trochę afro funku i afro jazzu. Poza tym nu disco, elektro, house i techno, wszystko ze stemplem jakości Przekroju. Będzie to pierwszy rave w 73 letniej historii pisma!

22/06/18
Start 20.00
Tańczymy na Barce, w razie burz przeniesiemy się do Powidoków.
Wstęp wolny.

Artyści:

Fedde – urodzony w Meksyku, mieszkający w Berlinie DJ i producent muzyczny. Założyciel meksykańskiego labelu Departures Records. Fede buszuje w disco i techno, a przyprawia to dziwnościami: perskim disco z lat 70., japońskim funkiem lat 80. albo hip-hopem z czasów, gdy gatunek ten ledwie raczkował. Sety idealne tak dla muzycznych snobów, jak i totalnych laików. Do posłuchania i do potańczenia, jak kto woli.
https://soundcloud.com/fedde00

Eltron – warszawski DJ, producent, człowiek-instytucja. Rezydent klubów Smolna i Szpitalna 1, kolekcjoner winylu, wyznawca muzyki. Znany, ceniony, tańczony. Od lat jedna z najjaśniejszych gwiazd na firmamencie polskiej sceny klubowej. Związany z wytwórniami Pets Recordings/STEP, U know Me, The Very Polish Cut-Outs/Transatlantyk, Uncanny Valley, MOST oraz S1 Warsaw.
http://soundcloud.com/eltron-john

Jay Shepheard – doświadczony gracz na scenie elektronicznej. Brytyjczyk z urodzenia, Berlińczyk z potrzeby serca. Związany z takimi labelami jak Diyanamic, Pets Recordings, Freerange, Buzzin Fly, Paper Rebirth, Poker Flat czy Compost Black Label, prowadzi również szanowany, autorski Retrofit. Występuje w Europie, Australii, Azji i każdym liczącym się klubie i festiwalu m.in.: Panorama Bar, Fabric London, Arma 17 Moscow i Secretsundaze Off- Sonar.
https://soundcloud.com/jay-shepheard

Facheroia – urodzona na Krymie DJ-ka i kompozytorka. Współpracuje z przestrzenią projektową Kem, skupiającą się na praktykach choreograficznych i performatywnych. Jej sety są eklektyczne i trudno przewidzieć, co się w nich pojawi. Może electro, może italo, może melodie lat 90., może UK garage, a może nawet gangsta house (też nie wiedzieliśmy, że jest coś takiego). Facheroia zamyka potańcówkę Przekroju i to z nią powitamy wschodzące Słońce i sobotni poranek.
https://soundcloud.com/facheroia

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej