Going. | #Warszawa Wybiera - państwomiasto

To będzie najciekawsze wydarzenie tej kampanii wyborczej! Redakcja portalu Polityka Warszawska wraz z ekipą lokalu państwomiasto oraz załogą bloga Pańska Skórka łączą swe siły, by przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi wspólnie przeprowadzić cykl czterech debat przedwyborczych pod szyldem #WarszawaWybiera.

Nie chcemy, by były to kolejne nudne, nic nie wnoszące spotkania, podczas których kandydaci będą unikać odpowiedzi na pytania, opowiadać banały i nawzajem się obrażać. Mają to być spotkania ważne i ciekawe, podczas których dokładnie przyjrzymy się wybranym kandydatom na wszystkich szczeblach stołecznego samorządu. Nie zabraknie interakcji i ?zadań specjalnych?. W uczestnictwo w spotkaniach włączymy także internautów. Będzie poważnie i merytorycznie, ale też interesująco i z humorem!

Startujemy 23 października i w każdy kolejny czwartek, o stałej porze ? 18.30 ? będziemy spotykać się w sali konferencyjnej Państwomiasto.

W pierwszej debacie udział wezmą przedstawiciele komitetów do rad dzielnic. W kolejnej ? 30 października ? kandydaci do Rady Warszawy. Porozmawiamy o oddolnej aktywności, potrzebie partycypacji, o polityce społecznej, inwestycjach, komunikacji miejskiej i wielu innych problemach, z którymi miasto boryka się na co dzień. 6 listopada zmierzą się ze sobą kandydaci na Prezydenta m.st. Warszawy. Politycznych emocji z pewnością nie zabraknie! Studzić je będą zaproszeni eksperci ? politolodzy i dziennikarze ? którzy 13 listopada, podczas ostatniego spotkania cyklu, ocenią 10-tygodniową kampanię oraz zmagania poszczególnych kandydatów.

Nie możesz przyjść na debatę, ale chciałbyś zadać pytanie któremuś z prelegentów? Nic prostszego! Po każdej debacie chwilę czasu poświęcimy na przekazanie naszym gościom pytań od internautów. Użyj hasztaga #WarszawaWybiera na Facebooku, Twitterze bądź Instagramie wskazując datę jednej z debat, napisz co Cię gnębi ? zapytamy w Twoim imieniu!

Wybory samorządowe to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie polityczne 2014 roku. Od decyzji, jaką podejmiemy 16 listopada zależy to, komu przypadnie zaszczyt i obowiązek rządzenia Warszawą oraz poszczególnymi jej dzielnicami przez następne cztery lata.

16 XI wybory samorządowe. Głosuj mądrze i świadomie!

23 X 18:30 - DEBATA Z KANDYDATAMI DO RAD DZIELNIC

UDZIAŁ WEZMĄ:
@ Jan Śpiewak ? Miasto Jest Nasze
@ Aneta Skubida ? Wola Zmian
@ Antoni Pomianowski ? Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa
@ Katarzyna Radzikowska ? Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów
@ Jolanta Piecuch ? Stowarzyszenie Sąsiedzkie Włochy

MODERACJA:
@ Andrzej Jędrzejczak ? Pańska Skórka

30 X 18:30 ? DEBATA Z KANDYDATAMI DO RADY MIASTA

6 XI 18:30 ? DEBATA Z KANDYDATAMI NA URZĄD PREZYDENTA M. ST. WARSZAWY

13 XI 18:30 ? PODSUMOWANIE KAMPANII ? DEBATA EKSPERTÓW

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej