Going. | Olivier Heim - Klubokawiarnia Towarzyska

Olivier Heim - premiera teledysku do singla Ocean promującego nowy album.

Z wielką radością chcielibyśmy Was zaprosić na premierowy, kameralny pokaz pierwszego klipu Oliviera Heima - znanego z Tres.b i jako Anthony Chorale!

Teledysk do piosenki "Ocean" będącej singlem z nowego albumu Oliviera, powstał w Pałacu w Wilanowie oraz Pałacu Herbsta w Łodzi. Obraz jest zainspirowany francuskim filmem z lat 60'tych "Zeszłego roku w Marienbadzie" (L'Année derni?re ? Marienbad) w reżyserii Alain'a Resnais. Ten krótki film jest wynikiem współpracy grupy przyjaciół, którzy na potrzeby produkcji stworzyli kolektyw ?Marienbad?.

Został wyreżyserowany przez Jana Szewczyka oraz Katarzynę Pacurę, za zdjęcia odpowiedzialny był Mikołaj Syguda, a za kostiumy Magdalena Łazarczyk. Produkcją zajęła się Katarzyna Wąs, a teledysk powstał we współpracy artystycznej z Zuzą Golińską i Olivierem Heim'em. Natomiast bohaterami zostali przyjaciele i znajomi Oliviera oraz ekipy filmowej.

Olivier Heim jest Holendrem, który urodził się w USA, wychował w Luksemburgu, ale to Polskę wybrał na swój dom. Jest laureatem prestiżowych nagród: Fryderyk 2011 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Paszport Polityki 2012 i plebiscytu Ale Sztuka 2012. Utwory z nadchodzącego albumu miał okazję zaprezentować na Primavera Sound Festival 2014 w Barcelonie, gdzie został okrzyknięty objawieniem przez ważny muzyczny portal Mindies, OFF Festival 2014 i Reeperbahn Festival 2014 w Hamburgu, gdzie wzbudził duże zainteresowanie mediów i udzielił wywiadu m.i. dla popularnej stacji radiowej NDR blue.

Niezwykle twórczy i pracowity czas po zawieszeniu działalności tria Tres.b, którego Olivier jest członkiem, zaowocował nową, solową płytą. Jej premiera już w listopadzie 2014. Album ukaże się nakładem zasłużonego wydawnictwa Lado ABC. Znajdzie się na nim 9 autorskich kompozycji, a wśród nich singiel "Ocean".

Serdecznie Zapraszają:
Olivier Heim
Klubokawiarnia Towarzyska
SMART Management

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej