Going. | INTRO Teatr Dada von Bzdülöw z muzyką na żywo Nagrobki [PL] / koncert Nagrobki [PL] @ AAF 2018 Warszawa - ATM Studio

INTRO Teatr Dada von Bzdülöw z muzyką na żywo Nagrobki [PL] / koncert Nagrobki [PL] @ AAF 2018 Warszawa

19:00 | Piątek, 5 października 2018

ATM Studio

Teatr

25 zł

25 zł

Teatr Dada von Bzdülöw "INTRO" z muzyką na żywo Nagrobki [PL]
INTRO, spektakl Narodowego Teatru Dada von Bzdülöw, czerpie inspiracje, rozpoznanie oraz nerwową melancholię z niegasnącego ducha ruchu Dada, który, jak mówili jego apostołowie: Był, Jest i Będzie. Teatr Dada, natchniony Duchem Dada, postanawia zedrzeć zasłony i ukazać zabójcze oblicze Anioła Śmierci. Muzyka wykorzystana w spektaklu Intro, to utwory pochodzące z drugiej płyty zespołu Nagrobki - Stan Prac, która została nagrana i wydana dzięki współpracy z Teatrem Dada von Bzdülöw. W ramach festiwalowych wykonań spektaklu Nagrobki zagrają ją na żywo, rozszerzając track listę o kilka utworów z płyty Granit oraz piosenki z nadchodzącej, zapowiadanej na październik 2019 nowej płyty.

Nagrobki [PL]
Zespół Macieja Salamona i Adama Witkowskiego. Ich muzyka to autorska mieszanka gitarowego noise'u, zimnej fali, big beatu oraz wczesnego black metalu. Zgodnie z tym, czego można spodziewać się po grupie o tej nazwie - teksty wszystkich piosenek traktują o przemijaniu, śmierci i odchodzeniu. Na dwóch ostatnich płytach, Stan Prac i Granit, zespół wspierany był w studiu przez Olo Walickiego, Mikołaja Trzaskę, Tomasza Ziętka i Michała Skroka.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej