Going. | FOQL Live [PL], Lotto [PL], East Man Live [UK], Mick Harris / Fret Live set / Stormfield AV [UK] @ AAF 2018 Wrocław - Impart

FOQL Live [PL], Lotto [PL], East Man Live [UK], Mick Harris / Fret Live set / Stormfield AV [UK] @ AAF 2018 Wrocław

20:00 | Piątek, 28 września 2018

Impart

Koncert

25 zł

25 zł

FOQL (Oramics) [PL]
FOQL to polska artystka Justyna Banaszczyk, która tworzy ciężką, elegancką i hipnotyczną muzykę, tkwiącą gdzieś pomiędzy brzmieniem syntezatorów i ciemnymi, uprzemysłowionymi wpływami techno, cold wave i post-punka. Syntezatorowe fale i analogowe, rytmiczne dźwięki unoszą nas w gęste warstwy, zanurzają w odgłosach lo-fi i melancholijnych pejzażach dźwiękowych. Jej związek z takimi markami jak Enfant Terrible, Pointless Geometry i Alien Jams pokazuje szerokie spektrum podejmowanych przez nią działań. Współtwórczyni i może najbardziej rozpoznawalna artystka działająca w bardzo ciekawym kolektywie Oramics.

Lotto [PL]
Zespół założony pod koniec 2012 roku przez Mike’a Majkowskiego, Łukasza Rychlickiego i Pawła Szpurę. Razem eksplorują granice takich rodzajów muzyki jak improv, country, noise czy minimalizm, tworząc muzykę hipnotyczną i wzruszającą jednocześnie. Ostatnia płyta zespołu, zatytułowana VV, ukazała się w październiku 2017 roku. Muzyka na niej zawarta kieruje grupę w nowe rejony. Lotto często wykorzystuje brzmienie dwóch gitar basowych, zrezygnował za to z używania kontrabasu.

East Man [UK]
East Man jest nowym projektem angielskiego twórcy muzyki elektronicznej Anthony’ego Harta, poprzedzającym jego ostatnie muzyczne przedsięwzięcie jako Basic Rhythm. Jego wyjątkowe podejście do grime’u zakłada redukcję brzmienia do podstaw, wprowadzając równocześnie elementy dancehallu, drum&bass oraz techno.

Mick Harris Harris / Fret Live set / Stormfield AV [UK]
Mick Harris jest jednym z tych artystów, którzy tworzą swoją muzykę w unikalny sposób, prześlizgując się między różnymi stylami i tempem, zachowując jednocześnie bezbłędne, charakterystycznie głębokie, industrialne brzmienie. Mistrz zarówno miażdżącego techno, jaki noise'u czy nieokiełznanego drum& bass. Znany z działalności w legendarnym Napalm Death, Extreme Noise Terror, Doom, Scorn, współpracował z Billem Laswellem czy Johnem Zornem. Na Avant Art usłyszymy go w nowym projekcie Fret w towarzystwie artysty wizualnego Stormfielda.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej