Going. | We will fail Live [PL], Emptyset Live [UK], Giant Swan Live [UK], Lakker Live [IRL] @ AAF 2018 Wrocław - Czasoprzestrzeń

We will fail Live [PL], Emptyset Live [UK], Giant Swan Live [UK], Lakker Live [IRL] @ AAF 2018 Wrocław

21:00 | Sobota, 29 września 2018

Czasoprzestrzeń

Koncert

25 zł

25 zł

Giant Swan Live [UK]
To ostre połączenie agresywnej, energicznej muzyki tanecznej, wibrującego basu i hipnotycznego elektronicznego noise’u. Stoją za tym Robin Stewart i Harry Wright z UK. Opierając się na rytmicznym napięciu i szaleńczej improwizacji, każdy występ jest inny - duet na nowo odbudowuje i burzy swoją pokręconą wizję techno-nie-techno. Uznany album Earn w wersji 12’’, wydany nakładem FuckPunk w 2016, potwierdził ich pozycję jako jednych z najbardziej ekscytujących twórców elektroniki ostatnich lat, a album z 2017 wydany przez Timedance wraz z niesamowitymi występami na największych festiwalach, wyniosły ich na zupełnie nowy poziom.

We will fail Live [PL]
Pod pseudonimem We Will Fail kryje się polska artystka Aleksandra Grünholz tworząca muzykę elektroniczną w charakterystycznym skrupulatnym stylu. Jej twórczość, na pozór mroczna i ciężka, jest pełna ekstrawaganckich detali, które nadają utworom industrialną harmonię. W ramach koncertów na AAF We Will Fail zagra materiał z nowej płyty.

Emptyset Live [UK]
Innowacyjny, elektroniczny duet Jamesa Ginzburga i Paula Purgasa to awangarda muzyki elektronicznej. Rytmiczne zgrzyty, łomot, wrzaski i zatrważające pulsujące basy to jedynie namiastka dźwięków, które kreują i poddają syntezie. Na swoim ostatnim albumie Borders, wydanym nakładem Thrill Jockey, artyści wykorzystują techniki tworzenia brzmień opracowane podczas nagrywania, zestawiając je z rytualnymi powtórzeniami oraz surowymi ozdobnikami. Jest on idealnym obrazem ich minimalistycznego stylu i muzycznego kunsztu.

Lakker Live [IRL]
Irlandzki duet, produkujący niezwykle charakterystyczną odmianę eksperymentalnego techno, założony przez Eomaca i Arada. Tworzą skomplikowane gobeliny dźwiękowe i muzykę napędzaną basami, dbając przy tym o spójny styl wizualny. Ich ostatnie albumy Tundra oraz Struggle & Emerge, wydane przez klasyczną belgijską wytwórnią R&S, zostały docenione na całym świecie. Po krótkiej przerwie powrócili we wrześniu 2017 roku, wydając krążek Eris Harmonia w wytwórni Eotac Eotrax.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej