Going. | ODWOŁANY // Marcus Miller - Laid Black Tour / Poznań - Sala Ziemi

ODWOŁANY // Marcus Miller - Laid Black Tour / Poznań

19:00 | Wtorek, 27 listopada 2018
Sala Ziemi

Koncert

od 149 zł

od 149 zł

Z przykrością informujemy, że koncerty Marcusa Millera w ramach trasy LAID BLACK TOUR w Gliwicach, Poznaniu i Gdyni zostały odwołane. Zapraszamy Państwa na dwa koncerty: 29 listopada do Warszawy oraz 30 listopada do Wrocławia.Już jesienią Marcus Miller, jeden z najlepszych basistów na świecie, laureat dwóch nagród Grammy w ramach światowej Laid Black Tour zagości w Polsce.
Zaprezentuje najnowszy, elektryzujący i niedający się zaszufladkować album Laid Black. Po trzech latach od wydania Afrodeezia, Miller powraca z muzycznej wyprawy do domu i nakłada na nią współczesne, miejskie elementy i brzmienia.
Wszystkie koncerty basisty otworzy wrocławski septet jazzowy EABS!
Rok 2017 był bez wątpienia wielkim wejściem na scenę jazzową septetu EABS. O ich
debiutanckim krążku napisano w zasadzie wszystko. Album “Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)” to “[...] najlepsze, co w tym kraju spotkało dorobek Krzysztofa Komedy od czasu Litanii Tomasza Stańki” wspominał w recenzji dla Polityki Bartek Chaciński. Później płyta pojawiała się praktycznie we wszystkich rocznych podsumowaniach, zdobywając również szereg nagród.
,,Propozycja zagrania dużej trasy obok Marcusa Millera i jego zespołu promującego najnowszy album dla Blue Note, to było coś więcej niż spełnienie marzeń. My nawet nie zdążyliśmy tego wymarzyć, a to zdarzy się w realnym świecie. […} Mamy też nadzieję, że uda nam się pograć wspólnie z Marcusem w finale. Najlepiej na dwie perkusje i dwa basy! Nie możemy się doczekać.’’ – Zespół EABS.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  rowniez     marcusa     basistow     duzej     dwoch     blue     obok     swiatowej     marcusem     litanii     septetu     zagosci     dorobek     gdyni     krazku     chacinski     wielkim     bartek     zespolu     nawet     plyta     millera     szereg     poznaniu     najlepiej     zostaly     zapraszamy     wspominal     najnowszy     warszawy     letters     wspolnie