Going. | ODWOŁANY // Marcus Miller - Laid Black Tour / Gliwice - Gliwice Arena

ODWOŁANY // Marcus Miller - Laid Black Tour / Gliwice

19:00 | Poniedziałek, 26 listopada 2018
Gliwice Arena

Koncert

od 149 zł

od 149 zł

Z przykrością informujemy, że koncerty Marcusa Millera w ramach trasy LAID BLACK TOUR w Gliwicach, Poznaniu i Gdyni zostały odwołane. Zapraszamy Państwa na dwa koncerty: 29 listopada do Warszawy oraz 30 listopada do Wrocławia.Już jesienią Marcus Miller, jeden z najlepszych basistów na świecie, laureat dwóch nagród Grammy w ramach światowej Laid Black Tour zagości w Polsce.
Zaprezentuje najnowszy, elektryzujący i niedający się zaszufladkować album Laid Black. Po trzech latach od wydania Afrodeezia, Miller powraca z muzycznej wyprawy do domu i nakłada na nią współczesne, miejskie elementy i brzmienia.
Wszystkie koncerty basisty otworzy wrocławski septet jazzowy EABS!
Rok 2017 był bez wątpienia wielkim wejściem na scenę jazzową septetu EABS. O ich
debiutanckim krążku napisano w zasadzie wszystko. Album “Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)” to “[...] najlepsze, co w tym kraju spotkało dorobek Krzysztofa Komedy od czasu Litanii Tomasza Stańki” wspominał w recenzji dla Polityki Bartek Chaciński. Później płyta pojawiała się praktycznie we wszystkich rocznych podsumowaniach, zdobywając również szereg nagród.
,,Propozycja zagrania dużej trasy obok Marcusa Millera i jego zespołu promującego najnowszy album dla Blue Note, to było coś więcej niż spełnienie marzeń. My nawet nie zdążyliśmy tego wymarzyć, a to zdarzy się w realnym świecie. […} Mamy też nadzieję, że uda nam się pograć wspólnie z Marcusem w finale. Najlepiej na dwie perkusje i dwa basy! Nie możemy się doczekać.’’ – Zespół EABS.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  stanki     marcusem     elementy     szereg     duzej     bylo     praktycznie     pozniej     bartek     wroclawski     laid     przykroscia     krazku     wszystkich     ichdebiutanckim     mamy     jazzowa     oraz     swiatowej     wspominal     latach     jazzowy     niedajacy     trasy     spotkalo     dwie     wszystko     najlepszych     perkusje     koncerty     pograc     komedy