Going. | ODWOŁANY // Marcus Miller - Laid Black Tour / Gdynia - Gdynia Arena

ODWOŁANY // Marcus Miller - Laid Black Tour / Gdynia

19:00 | Środa, 28 listopada 2018
Gdynia Arena

Koncert

od 139 zł

od 139 zł

Z przykrością informujemy, że koncerty Marcusa Millera w ramach trasy LAID BLACK TOUR w Gliwicach, Poznaniu i Gdyni zostały odwołane. Zapraszamy Państwa na dwa koncerty: 29 listopada do Warszawy oraz 30 listopada do Wrocławia.


Już jesienią Marcus Miller, jeden z najlepszych basistów na świecie, laureat dwóch nagród Grammy w ramach światowej Laid Black Tour zagości w Polsce.
Zaprezentuje najnowszy, elektryzujący i niedający się zaszufladkować album Laid Black. Po trzech latach od wydania Afrodeezia, Miller powraca z muzycznej wyprawy do domu i nakłada na nią współczesne, miejskie elementy i brzmienia.
Wszystkie koncerty basisty otworzy wrocławski septet jazzowy EABS!
Rok 2017 był bez wątpienia wielkim wejściem na scenę jazzową septetu EABS. O ich
debiutanckim krążku napisano w zasadzie wszystko. Album “Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)” to “[...] najlepsze, co w tym kraju spotkało dorobek Krzysztofa Komedy od czasu Litanii Tomasza Stańki” wspominał w recenzji dla Polityki Bartek Chaciński. Później płyta pojawiała się praktycznie we wszystkich rocznych podsumowaniach, zdobywając również szereg nagród.
,,Propozycja zagrania dużej trasy obok Marcusa Millera i jego zespołu promującego najnowszy album dla Blue Note, to było coś więcej niż spełnienie marzeń. My nawet nie zdążyliśmy tego wymarzyć, a to zdarzy się w realnym świecie. […} Mamy też nadzieję, że uda nam się pograć wspólnie z Marcusem w finale. Najlepiej na dwie perkusje i dwa basy! Nie możemy się doczekać.’’ – Zespół EABS.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  najlepszych     najlepiej     perkusje     polityki     basisty     informujemy     plyta     note     millera     zespolu     jazzowy     dwoch     miejskie     marcus     miller     rocznych     nawet     wielkim     basy     zostaly     finale     wymarzyc     laureat     muzycznej     praktycznie     black     bartek     doczekac     spelnienie     wiecej     blue     pograc