Going. | Mr Beatnick & Estimulo - 1500m2

Mr Beatnick & Estimulo

22:00 | Sobota, 25 października 2014

1500m2

Impreza

15 zł

15 zł

Głębokie Pasmo prezentuje: Mr Beatnick i Estimulo na ich pierwszych występach w Polsce!

Dwaj headlinerzy znani ze swojego bezkompromisowego podejścia do muzyki, pochodzący z dwóch miast, w których zaczęła się europejska muzyka elektroniczna. Miejsce, w którym zaczęła się nasza głęboka przygoda. Brak wydziwionych, lansiarskich ozdób. Brud, underground, muzyka. Głębokie Pasmo idzie jeszcze głębiej i przedstawia Wam imprezę miesiąca?

Mr Beatnick - wywodzący się z brytyjskiej sceny hip hopowej, współpracujący z labelem Don't Be Afraid, autor szeregu kawałków grywanych przez ludzi pokroju Gillesa Petersona, Jamiego XX, Scube, Actressa czy Deetrona, a także remiksów Atjazz, Ricka Wade'a i Photeka.

Estimulo - perła undergroundu. Gość łączy amerykańską muzykę z niemiecką precyzją miksowania. Absolutny fanatyk oryginalnego głębokiego brzmienia, co tydzień od 2007 roku dostarcza nowych miksów dzięki wymyślonemu i zorganizowanemu przez siebie internetowemu Estimulo Radio Show. Jeden z twórców Mixomat Recordings, legendarnej platformy do prezentacji miksów od DJów z całego świata.

W roli supportu wystąpią:

Pierre LX - wieloletni rezydent kultowego klubu Fabric. Londyńczyk z przekonania, brazylijczyk z wychowania, francuz z pochodzenia i warszawiak z wyboru. Znakomity DJ, wciąż wschodzący producent.

Una Odisea del Espai - tajemniczy zawodnik wywodzący się z piekielnych czeluści swojego studia. Nikt nie wie skąd pochodzi, w jakim mówi języku, ani co zaprezentuje. Wiemy za to, że zagra warm up dziesięciolecia.

Hadrian i Mitura - organizatorzy przedsięwzięcia i DJe do wzięcia.

Zapraszamy!

Line up:
Mr Beatnick (Don't Be Afraid/ UK)
Estimulo (Mixomat Recordings/ DE)
Pierre LX (Initial Cuts/ FR)
Una Odisea del Espai
Hadrian & Mitura (Głębokie Pasmo/ PL)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej