Going. | Natalia Nykiel / V TOUR - Klub Wytwórnia

Natalia Nykiel / V TOUR

19:00 | Czwartek, 8 listopada 2018
Klub Wytwórnia

Koncert

od 45 zł

od 45 zł

Jesienią Natalia Nykiel wyruszy w trasę V TOUR, podczas której publiczność usłyszy po raz ostatni w pełnym wymiarze utwory z nagrodzonej m.in. O!Lśnieniem 2017 płyty „Discordia”.

Po ostatniej trasie TOTAL TOUR jasnym stało się, że w kwestii brzmienia, produkcji i oprawy wizualnej jej koncertów w Polsce Natalia Nykiel nie ma sobie równych. O TOTAL TOUR do dziś mówią wszyscy i niecierpliwie wyczekują kolejnej odsłony najnowszego materiału artystki. Jesienią artystka wyruszy w trasę składającą się z koncepcyjnych widowisk, którą zakończy promocję swojego najnowszego albumu.

Tytułowa „Discordia” to niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat. Utwory na albumie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą, nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Za produkcję drugiego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Artystka jest również w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski. Na edycji specjalnej płyty znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita oraz zespół Kamp!.

W marcu za ten właśnie album artystka otrzymała najważniejszą polską nagrodę kulturalną - O!Lśnienia 2017, na którą złożyła się nominacja kapituły utworzonej z dziennikarzy radiowej Trójki i Onetu oraz głosowanie publiczności. „Discordia” otrzymała także nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika.

Organizator: Wytwórnia
Bilety: w przedsprzedaży 45 zł z kartą zniżkową /50 zł bez karty zniżkowej; w dniu koncertu 50 zł z kartą zniżkową / 55 zł bez karty zniżkowej

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  zyciu     artystow     peszek     zespol     tour     trasie     swiat     takze     calosci     drugiego     dzisiejszy     zwiazanych     wizualnej     zakonczy     kwestii     discordia     zaprosila     koncepcyjnych     widowisk     natalia     ktore     zlozyla     wymiarze     nominacja     polsce     najnowszego     wyruszy     podczas     kulturalna     nowe     narzucac     nykiel