Going. | New Pop Festiwal After Party # Dj Malczyk / Zmiana Klimatu - Klub Zmiana Klimatu

New Pop Festiwal After Party # Dj Malczyk / Zmiana Klimatu

21:00 | Piątek, 13 lipca 2018
Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

"Oskarżam Cię o łez strumienie, osamotnienie, zdradę i gniew", a jeśli nie przyjdziesz na imprezę, to "nie polubię Cię (...) porachuję kości". Dlatego zakładaj swoje najlepsze "dancing shoes" i przybywaj do nas na wyśmienitą selekcję muzyczną w stylu "new pop". Tej nocy wszystkie gwiazdy Białystok New Pop Festival wprost z czarnych płyt specjalnie dla Ciebie.

Za wybór dźwięków odpowiada prezenter muzyczny i promotor dobrej muzyki, fan zdrowej żywności i tłustych beatów, gość z za wschodniej granicy… powiatu. Na żywo, choć z gramofonów! W eterze, mimo że z głośników... DJ Malczyk.

MGR INŻ DJ Malczyk - wychował się przyklejony do głośników Kasprzaka z punkowymi taśmami. Kiedy pod koniec lat dziewięćdziesiątych dostał pierwszą rapową kasetę a ona wskazała mu drogę, którą obrał. Choć nigdy nie ograniczał się tylko do jednego rodzaju muzyki, zafascynowany skreczem, brzmieniem saksofonu i wszystkim co brzmi ”dobrze”. Miłośnik gramofonów i kolekcjoner winyli. Jego sety to mieszanka styli począwszy od rapu, funku, rnb, starego dobrego disko, popu czy kobiecego soulu. Od rockowych bębnów i mocnych gitar po breakbeat, tudzież funky&house.

_________________________________________________________________

13.07.2018 (piątek)
Start: 21:00
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_________________________________________________________________

Rezerwacja stolików: http://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
_________________________________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)
_________________________________________________________________

BIAŁYSTOK NEW POP FESTIVAL
13 - 14 lipca 2018, Pałac Branickich, u. Jana Kilińskiego 1

https://www.facebook.com/events/1975675459412528/

BIAŁYSTOK NEW POP FESTIVAL to dwudniowy, miejski festiwal kulturalny z koncertami, spotkaniami z artystami, spektaklami teatralnymi, pokazami filmowymi, rozbudowaną strefą aktywności fizycznych i bogatą ofertą dla dzieci. Ideą festiwalu jest najlepsza kultura dostępna dla każdego i w każdym wieku. Podczas festiwalu zagrają tylko polskie zespoły i artyści.

Dotychczas ogłoszeni artyści:
Kayah
Katarzyna Nosowska
MROZU
BARANOVSKi
Brodka
Natalia Nykiel
The Dumplings
RUSOWICZ z projektem nixes
Albo inaczej 2: @Sokół, Natalia Nykiel, Justyna Święs, Mioush i Piotr Zioła

W newsroomie Co Jest Grane24 na terenie imprezy odbędą się otwarte dla publiczności spotkania z artystami występującymi na Białystok New Pop Festival.

Na Festiwalu wszyscy znajdą coś dla siebie - prężnie działać będzie strefa dzieci, strefa mody z najlepszymi polskimi projektantami i oraz fantastyczne jedzenie.

Dzieci do lat 12 i dorośli po 65. roku życia wchodzą na festiwal za darmo!

Więcej informacji: http://bialystoknewpop.pl/

Karnety festiwalowe kupisz również u nas: Zmiana Klimatu oraz
Cechowa

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  ciebieza     kiedy     rodzaju     fizycznych     aktywnosci     kazdym     jest     piotr     selekcje     kasprzaka     winyli     festiwal     koncertami     wystepujacymi     rockowych     artyscikayahkatarzyna     2018     newsroomie     mody     strumienie     ogloszeni     zdrowej     zakladaj     nosowskamrozubaranovskibrodkanatalia     polubie     zgolilesas     dowod_________________________________________________________________bialystok     httpzmianaklimatueurezerwacje_________________________________________________________________18     dzialac     gramofonow     teatralnymi     orazcechowa