Going. | New Pop Festiwal After Party # Dj Lou Badgers / Zmiana Klimatu - Klub Zmiana Klimatu

New Pop Festiwal After Party # Dj Lou Badgers / Zmiana Klimatu

21:00 | Sobota, 14 lipca 2018
Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

"Miała być jedna lampka, dwie. Poszły konie wio, było lampek moc!"

Na szczęście to tylko cytat z piosenki. W życiu zaś ludzie są racjonalni, umiarkowani, stosowni. Idą na festiwal, potem na after i spokojnie wracają do domu na śniadanie.

A jak będzie tym razem? Okaże się już niebawem. Za muzyczne sznurki pociągać będzie Lou Badgers, który nie tylko ceni sobie polski pop, ale należy założyć, że jako wieloletni rezydent Zmiany Klimatu doskonale potrafi go użyć w słusznym celu.

Lou Badgers - amator pejzaży wzgórz sokólskich, czarnobiałostockiego bimbru, kruszewskich ogórków, korycińskiego sera, monieckich ziemniaków, hajnowskich żubrów, choroszczańskich sanatoriów i urody pewnej supraślanki. Wychowany na ekscentrycznym miksie „Listy Przebojów Programu Trzeciego” i „30 Ton – Lista, Lista Przebojów” dopełnionej znalezionymi u rodziców kasetami z Pink Floyd, Red Hot Chilli Peppers i bluesem, uzupełnionej o obecny wszędzie misz-maszem muzyki złej i jeszcze gorszej. Jego złożona i skomplikowana muzyczna wrażliwość, rozciąga się między Krzysztofem Krawczykiem, a Slayerem. Więc spodziewać można się niespodziewanego.

_________________________________________________________________
14.07.2018 (sobota)
Start: 21:00
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_________________________________________________________________

Rezerwacja stolików: http://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/
_________________________________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)
_________________________________________________________________

BIAŁYSTOK NEW POP FESTIVAL
13 - 14 lipca 2018, Pałac Branickich, u. Jana Kilińskiego 1

https://www.facebook.com/events/1975675459412528/

Białystok New Pop Festival to dwudniowy, miejski festiwal kulturalny z koncertami, spotkaniami z artystami, spektaklami teatralnymi, pokazami filmowymi, rozbudowaną strefą aktywności fizycznych i bogatą ofertą dla dzieci. Ideą festiwalu jest najlepsza kultura dostępna dla każdego i w każdym wieku. Podczas festiwalu zagrają tylko polskie zespoły i artyści.

Dotychczas ogłoszeni artyści:
Kayah
Katarzyna Nosowska
MROZU
BARANOVSKi
Brodka
Natalia Nykiel
The Dumplings
RUSOWICZ z projektem nixes
Albo inaczej 2: @Sokół, Natalia Nykiel, Justyna Święs, Mioush i Piotr Zioła

W newsroomie Co Jest Grane24 na terenie imprezy odbędą się otwarte dla publiczności spotkania z artystami występującymi na Białystok New Pop Festival.

Na Festiwalu wszyscy znajdą coś dla siebie - prężnie działać będzie strefa dzieci, strefa mody z najlepszymi polskimi projektantami i oraz fantastyczne jedzenie.

Dzieci do lat 12 i dorośli po 65. roku życia wchodzą na festiwal za darmo!

Więcej informacji: http://bialystoknewpop.pl/

Karnety festiwalowe kupisz również u nas: Zmiana Klimatu oraz
Cechowa.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  2100wstep     bialystok_________________________________________________________________rezerwacja     nykielthe     miszmaszem     nosowskamrozubaranovskibrodkanatalia     polski     ogorkow     nalezy     szczescie     warszawska     zycia     miala     httpbialystoknewpopplkarnety     krzysztofem     lista     miksie     festivalna     fantastyczne     bylo     after     teatralnymi     mody     palac     domu     1httpswwwfacebookcomevents1975675459412528bialystok     projektem     httpzmianaklimatueurezerwacje_________________________________________________________________18     doskonale     rodzicow     ogloszeni     wieloletni     skomplikowana