Going. | Son Lux - B90

Son Lux

19:00 | Piątek
B90

Koncert

88 zł

88 zł

Son Lux na pierwszym koncercie w północnej Polsce!

Son Lux to wielkie, wolne od gatunkowych podziałów marzenie Ryana Lotta, kompozytora z Los Angeles, współtworzone z dwoma Nowojorczykami - gitarzystą Rafiqiem Bhatią i perkusistą Ianem Changiem. Każdy z nich jest autorem, producentem oraz wykonawcą o szerokich horyzontach i zamiłowaniu do dzikich improwizacji.

"Na Brighter Wounds dzieje się tak wiele, że nie sposób nie zaskoczyć się tym, jak ten krążek jest mimo tego spójny. Choć słuchając go, odbiorcę nie opuszcza wrażenie, że artyści zaskakują (dosłownie) co chwila czymś nowym, innym - zdaje się, że wszystkie elementy tego krążka łączą się w jedną, jak najbardziej sensowną układankę" - tak o najnowszym albumie Son Lux można było przeczytać na łamach portalu All About Music. Z kolei w konkluzji relacji z warszawskiego koncertu na portalu Soundrive padają słowa: "Większość zgromadzonych po raz pierwszy widziała Son Lux na żywo i nie sądzę, żeby ktoś był zawiedziony. Ja nie byłam, a wręcz przeciwnie - wyszłam z koncertu pod jeszcze większym wrażeniem i z ogromną chęcią, by zobaczyć zespół ponownie".

Son Lux dopiero co wrócili z kolejnego koncertu w Polsce - podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka - ale występ w gdańskim B90 będzie ich pierwszą wizytą na północy Polski.

Sprzedaż biletów rusza w środę o 10:00 na www.tickets.soundrive.pl
Cena: 88 PLN w przedsprzedaży.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wystep     tego     zeby     odbiorce     kolei     ogromna     czyms     bhatia     wykonawca     srode     zobaczyc     polnocy     ponownieson     polnocnej     jedna     oraz     autorem     rusza     szerokich     ianem     krazka     ukladanke     jeszcze     marzenie     gatunkowych     sluchajac     mimo     wounds     pierwszy     improwizacjina     wszystkie     zamilowaniu