Going. | Trzy wieczory i poranek we WRO - Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center

W samym środku lipca zapraszamy do WRO na cztery wydarzenia w ciągu jednego tygodnia – trzy różnorodne wieczory i wyjątkowy poranek. Sprawdźcie co w programie!

EN – find information on our website!

---> 11.07.2018 / środa / 19:00
№9 – performans audiowizualny
Лера Полянскова + Max Robotov (SVITER art-group) + Iwan Switłycznyj (UA)

Po niezwykle udanym kwietniowym secie zapraszamy na kolejne wydarzenie muzyczne w przestrzeni wystawienniczej WRO - swój najnowszy performans dźwiękowy zaprezentuje trójka ukraińskich artystów. Lera działa we WRO jako stypendystka programu Gaude Polonia Narodowe Centrum Kultury. №9 to kolejna realizacja z cyklu audioperformansów realizowanych od 2012 roku.

WIĘCEJ: wrocenter.pl/nr9-performans/

---> 12.07.2018 / czwartek / 19:00
Spotkania wyobrażeniowe
open studio z Taavi Suisalu (EE)

Luźna wakacyjna atmosfera, "Études in Black”, czyli puszczana z winyla kosmiczna kompozycja na niesprawne satelity, wyobrażeniowe spotkania. W formule open studio, Taavi opowie o swoich praktykach i strategii artystycznej, wybranych realizacjach i założeniach najnowszego projektu "Subocean botlights", który realizuje jako pierwszy rezydent WRO Art Center w ramach projektu EMAP European Media Art Platform i zaprezentuje podczas przyszłorocznego WRO Media Art Biennale.

Projekt EMAP/EMARE jest realizowany w ramach programu Program Kreatywna Europa Creative Europe European Union - EU. W 2018 roku partnerem wspierającym rezydencję jest Strefa Kultury Wrocław w ramach programu AIR Wro.

WIĘCEJ: wrocenter.pl/spotkanie-wyobrazeniowe/

---> 13.07.2018 / piątek / 19:00
Eko jako działanie
kuratorski program wideo prezentuje Yunnia Yang (TW)

Główna myśl pokazu, przygotowanego przez współpracującą od lat z WRO tajwańską kuratorkę Yunnię Yang, skupia się wokół tezy, że ekologia nie może być jedynie redukowana do miłości do naszej planety, ale że to uczucie musi zamienić się w działanie. 13 prac wideo prezentowanych w 4 rozdziałach wyznaczy pole do dyskusji i namysłu nad aktualną sytuacją środowiska naturalnego oraz roli człowieka w jego kształtowaniu i zachowaniu.

WIĘCEJ: wrocenter.pl/eko-jako-dzialanie/

---> 15.07.2018 / niedziela / 12:30
上午, czyli tajwański poranek
pokaz animacji dla dzieci z Yunnia Yang (TW)

Zestaw 9 specjalnie wybranych filmów animowanych – najnowszych i już zdobywających prestiżowe nagrody. Unikalny klimat, różnorodność technik i wysokiej jakości warsztat tajwańskich animatorów z pewnością zachwycą małych i dużych widzów!

WIĘCEJ: wkrótce!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej