Going. | Trzy wieczory i poranek we WRO - Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center

W samym środku lipca zapraszamy do WRO na cztery wydarzenia w ciągu jednego tygodnia – trzy różnorodne wieczory i wyjątkowy poranek. Sprawdźcie co w programie!

EN – find information on our website!

---> 11.07.2018 / środa / 19:00
№9 – performans audiowizualny
Лера Полянскова + Max Robotov (SVITER art-group) + Iwan Switłycznyj (UA)

Po niezwykle udanym kwietniowym secie zapraszamy na kolejne wydarzenie muzyczne w przestrzeni wystawienniczej WRO - swój najnowszy performans dźwiękowy zaprezentuje trójka ukraińskich artystów. Lera działa we WRO jako stypendystka programu Gaude Polonia Narodowe Centrum Kultury. №9 to kolejna realizacja z cyklu audioperformansów realizowanych od 2012 roku.

WIĘCEJ: wrocenter.pl/nr9-performans/

---> 12.07.2018 / czwartek / 19:00
Spotkania wyobrażeniowe
open studio z Taavi Suisalu (EE)

Luźna wakacyjna atmosfera, "Études in Black”, czyli puszczana z winyla kosmiczna kompozycja na niesprawne satelity, wyobrażeniowe spotkania. W formule open studio, Taavi opowie o swoich praktykach i strategii artystycznej, wybranych realizacjach i założeniach najnowszego projektu "Subocean botlights", który realizuje jako pierwszy rezydent WRO Art Center w ramach projektu EMAP European Media Art Platform i zaprezentuje podczas przyszłorocznego WRO Media Art Biennale.

Projekt EMAP/EMARE jest realizowany w ramach programu Program Kreatywna Europa Creative Europe European Union - EU. W 2018 roku partnerem wspierającym rezydencję jest Strefa Kultury Wrocław w ramach programu AIR Wro.

WIĘCEJ: wrocenter.pl/spotkanie-wyobrazeniowe/

---> 13.07.2018 / piątek / 19:00
Eko jako działanie
kuratorski program wideo prezentuje Yunnia Yang (TW)

Główna myśl pokazu, przygotowanego przez współpracującą od lat z WRO tajwańską kuratorkę Yunnię Yang, skupia się wokół tezy, że ekologia nie może być jedynie redukowana do miłości do naszej planety, ale że to uczucie musi zamienić się w działanie. 13 prac wideo prezentowanych w 4 rozdziałach wyznaczy pole do dyskusji i namysłu nad aktualną sytuacją środowiska naturalnego oraz roli człowieka w jego kształtowaniu i zachowaniu.

WIĘCEJ: wrocenter.pl/eko-jako-dzialanie/

---> 15.07.2018 / niedziela / 12:30
上午, czyli tajwański poranek
pokaz animacji dla dzieci z Yunnia Yang (TW)

Zestaw 9 specjalnie wybranych filmów animowanych – najnowszych i już zdobywających prestiżowe nagrody. Unikalny klimat, różnorodność technik i wysokiej jakości warsztat tajwańskich animatorów z pewnością zachwycą małych i dużych widzów!

WIĘCEJ: wkrótce!

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  2012     kosmiczna     centrum     rezydencje     center     puszczana     union     niezwykle     ktory     czyli     unikalny     nagrody     ramach     animacji     cyklu     12072018     najnowszego     wieczory     11072018     sviter     klimat     kultury     moze     czwartek     pole     przez     specjalnie     open     piatek     information     1230上午     secie