Going. | Klancyk gra Dziady - Klub Komediowy

Zapraszamy na wieczór pod hasłem Mickiewicz, czyli "Dziady" Klancyka! Zaprezentujemy Longplay inspirowany klasyką!

W świetle świec na scenie pojawi się Guślarz, który przywoła duchy. Opowiedzą one swoją historię zainspirowaną podpowiedzią publiczności.

Longplay to jeden z najpopularniejszych spektakli z repertuaru Teatru Klancyk i zarazem najbardziej klasyczny spektakl improwizowany.
Longplay to długa forma improwizowana, w której sceny inspirowane są różnymi tekstami kultury ? od monologów powstających pod wpływem inspiracji otrzymanych od publiczności, poprzez powieści po wycinki z gazet. Stają się one inspiracją dla serii scen, układających się w kolaż skojarzeń i nawiązań.

Fabuła zostaje zaimprowizowana na oczach widzów przez osoby wyposażone w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia na pozór niepowiązanych ze sobą rzeczy i zdarzeń. A wszystko by wywołać uśmiech u innych.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej