Going. | PRZEŁOŻONE / Roof Party w. MANOID - Hotel Poleski

PRZEŁOŻONE / Roof Party w. MANOID

16:00 | Sobota, 15 września 2018
Hotel Poleski

Impreza

25 zł

25 zł

NOWA DATA --- > https://going.pl/manoid-new

.
.
.
.
.
NIESTETY ZE WZGLĘDU NA POGODĘ ZMUSZENI JESTEŚMY PRZEŁOŻYĆ WYDARZENIE. Nowy termin zostanie podany wkrótce. Bilety można albo zachować na kolejną imprezę albo zwrócić poprzez Going. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie dzisiejszym Roof Party. Widzimy się, gdy słońce pozwoli! :)

Update: Jak już pewnie wiecie, Roof Party z MANOIDem odbędzie się 15 września, ale bilety na imprezę z 15 lipca możecie wykorzystać także na najbliższym wydarzeniu, czyli 15 sierpnia. Zapraszamy!

::::::::

To już przedostatnia w tym sezonie impreza z cyklu Roof Party! Tym razem głównym bohaterem będzie jeden z najgorętszych obecnie polskich producentów i performerów, MANOID, wspomagany przez Thomasa Langnera aka Ex-Or oraz Lucjana.

MANOID ma już na koncie występy w Holandii, Korei Południowej, na Islandii i Słowacji. Rok temu grał na Audioriver, a tego lata zdążył odwiedzić Tauron Nowa Muzyka, Instytut Festival, a tuż po Roof Party jedzie na Intro Festival. I to wszystko jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu, który ukaże się jesienią w niemieckiej wytwórni, hafendisko.

Posłuchaj jednego z singli, “To Grieve”:
https://youtu.be/lPgpOCNJzCQ

Swoje pierwsze utwory wydał w 2014 roku, a w 2015 wyprodukował bardzo udaną, debiutancką EP-kę Poli Rise. Ta współpraca miała kontynuację w 2018 roku, kiedy to MANOID odpowiadał za produkcję połowy pierwszego albumu artystki. W tym roku ukazały się także dwa kolejne solowe single – jeden z remiksem Sida Le Rocka, a drugi z przeróbką autorstwa Black Light Strobe.

Zarówno jednak wydane single, jak i nadchodząca płyta to tylko fragmenty układanki. Jej drugą część stanowią występy na żywo, kiedy to muzyka MANOIDa nabiera nowej energii i charakteru. Duża ilość sprzętu na scenie daje artyście mnóstwo możliwości, by improwizować i – tym samym – zaskakiwać nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Więcej o artyście: https://www.facebook.com/MANOID.music/

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

14.07.2018 (sobota)
Hotel Poleski | 16:00-22:00

MANOID
Thomas Langner / Ex-Or
Lucjan

Afterparty: Prozak 2.0

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Organizatorzy: Stay High Agency, Hotel Poleski

Media: Radio ESKA

Partner Główny: Ciroc Vodka

Support: NOIZZ.pl, Going., Elektroniczny Kraków, Have a Bite Kraków, KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej