Going. | Farben Lehre + support / Tychy - Undeground - Underground Pub

Farben Lehre + support / Tychy - Undeground

19:00 | Piątek, 5 października 2018

Underground Pub

Koncert

30 zł

30 zł

STACJA WOLNOŚĆ TOUR 2018 !!!
05.10.18 / piątek - godz. 20:00
Underground, Pl. Korfantego 1
FARBEN LEHRE + DE ŁINDOWS

BILETY !!!
30 PLN (przedsprzedaż)
35 PLN (w dniu koncertu)

FB Farben Lehre: www.facebook.com/farbenlehreofficial
FB De Łindows: www.facebook.com/delindows
FB Underground: www.facebook.com/UndergorundPub
___________________________

FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 12 płyt studyjnych: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Zdrada", "Atomowe zabawki", "Pozytywka", "Farbenheit", "Snukraina", "Ferajna", "Achtung 2012", "Projekt PUNK", "Trzy dekady", koncertowa kaseta "Samo życie", trzy oficjalne dvd: "Przystanek Woodstock 2006", "Punky Reggae live 2008", "Przystanek Woodstock 2013 - Projekt PUNK" oraz liczne kompilacje.

Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl, . W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku - po kilka latach przerwy - ponownie powróciła na polską mapę koncertową.

Żywiołowe koncerty zawsze grane "na maksa" to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Aktualnie muzycy pracują nad swoją kolejną płytą studyjną "Stacja Wohttps://www.facebook.com/events/1934208816610419/#lność", która ukaże się na początku września 2018 roku

Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Anioły i demony", "Erato", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", "Matura" , "Spodnie z GS-u" czy "Terrorystan".

SKŁAD:
Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja


De Łindows:

Zespół De Łindows pochodzi z Katowic. Ma za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji. Występował na festiwalach: dwukrotnie Przystanek Woodstock/Pol'and'Rock , Jarocin, B-Festival, Punk Island, Underground Fest, Keltska Noc, Punk Fest, Czad Festiwal.

Na dotychczasowych wydawnictwach gościnnie wystąpili m.in. Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Smalec (GaGa/Zielone Żabki), Ania Świstak(Eye for an Eye) czy czeski zespół Kohout Plasi Smrt.
Najnowsza piąta płyta pt. "Mamy tylko siebie" ukazała się w 2018 r.
www.delindows.band.pl
www.facebook.com/delindows
www.delindows.bandcamp.com
kontakt: delindows@interia.pl

Trzymaj mnie za rękę https://www.youtube.com/watch?v=G14VmGa78og
Mamy tylko siebie https://www.youtube.com/watch?v=bDQASCB06K8
Tramwaje https://www.youtube.com/watch?v=oVdVqNxfT7o
Azbestowi piromani https://www.youtube.com/watch?v=E5GK1bOH1uY

Członkowie zespołu
Marcin Jagodziński - wokal, Jacek Herda - gitara, Michał Frąckowiak - gitara,
Patryk Maciak - bas, Przemek Krzisiński - perkusja

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej