Going. | Gerard Way - Palladium

Gerard Way, lider nieistniejącego już zespołu My Chemical Romance przyjedzie do Polski promować swój pierwszy solowy album ? ?Hesitant Alien?. Wystąpi 30 stycznia 2015 w warszawskiej Proximie.
Kiedyś w cały w czerni, śpiewający o śmierci i samotności, dziś w kolorowym garniturze i czerwonymi włosami. Gerard Way, lider zespołu My Chemical Romance, który w zeszłym roku ogłosił koniec działalności, przyjeżdża do Polski. Na jedynym koncercie w kraju, wokalista będzie promować swój album ?Hesitant Alien?. Dotychczas ukazały się dwa teledyski ilustrujace płytę: ?No Shows? oraz ?Millions?, oba utrzymane w klimacie programów muzycznych z lat 60.
?Hesitant Alien? to solowy debiut artysty, który ukazał się w Polsce pod koniec września. Za produkcję płyty odpowiada Doug McKean, miksami zajął się Tchad Blake.  Jak opowiada sam Gerard Way ? płyta inspirowana jest shoegazem i britpopem. Wydawnictwo promował singiel ?No Shows?, zilustrowany świetnym teledyskiem, estetycznie nawiązującym do estetyki telewizyjnych programów muzycznych z lat 60. i 70. W ostatnich dniach ukazał się kolejny klip, do utworu "Millions".


[video id="FsDSIEq7O08" site="youtube"][/video]
 
Gerard Way
Palladium, ul. ul. Złota 9
Start: 20.00
Cena biletów: 89/100 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
A już w połowie listopada do warszawskich Hybryd wpadnie How To Dress Well. Na początku wakacji wydał nową płytę ?What Is This Heart??, która zebrała same pozytywne recenzje. Warto sprawdzić co zaprezentuje na żywo. Tego samego dnia stolicę odwiedzą Twin Atlantic, autorzy utworu, który towarzyszył transmisji skoku Felixa Baumgartnera z kosmosu!
 

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej