Going. | Lotto + Kubin/Zemler • Lado w Mieście 2018 vol.7 - Plac Zabaw

Lotto + Kubin/Zemler • Lado w Mieście 2018 vol.7

20:00 | Czwartek, 16 sierpnia 2018
Plac Zabaw

Koncert

Free

Free

Przed nami siódme spotkanie w ramach Lado w Mieście 2018. Na Plac Zabaw po kilku latach powróci wspaniałe LOTTO, a także FELIX KUBIN i Hubert Zemler, którzy wystąpią przedpremierowo ze swoim całkowicie nowym projektem.

LOTTO

Zespół założony pod koniec 2012 roku, skupiający trzy kreatywne umysły współczesnej muzyki – Łukasza Rychlickiego, Mike’a Majkowskiego i Pawła Szpurę. Razem eksplorują granice takich gatunków, jak improv, country, noise, minimalizm, tworząc muzykę hipnotyczną i wzruszającą jednocześnie. Kolejne płyty zespołu od debiutanckiego ASK THE DUST, przez ELITE FELINE, po wydaną w zeszłym roku VV spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki, plasując się na wysokich miejscach w rozmaitych podsumowaniach płyt roku.

https://web.facebook.com/lottoweare/
https://www.youtube.com/watch?v=EONOwvZjQN8
https://www.youtube.com/watch?v=ErG7vJ-L5-M&t=856s

KUBIN/ZEMLER

Hamburski elektro - anarchista Felix Kubin i warszawski perkusista Hubert Zemler wspólnie badają granice pomiędzy hipnotycznymi rytmami tanecznymi, a dźwiękami elektro – akustycznymi. Minimalistyczne, a czasem wściekłe około-punkowe pasaże sekwencera mieszają się z motywami donośnej, orkiestrowej perkusji rozbudowanej o ksylofon, marimbę, instrumenty afrykańskie i własne konstrukcje. W nieustannie zmieniających się kombinacjach, rytmiczne loopy odbijają się od dźwięków, hałasów, sprzężeń i nieobliczalnych sygnałów, które wirują w kosmosie. Kubin i Zemler tworzą eksperymentalne laboratorium dla stanów przejściowych i wyładowań elektrostatycznych.

Na koncercie w ramach Lado w Mieście będziecie mogli wysłuchać owoców współpracy Kubina z Zemlerem przedpremierowo!

Czwartek, 16.08.2018
Start koncertów o godzinie 20:00
Plac Zabaw & BarKa
Wstęp wolny!

----

Projekt współfinansuje miasto st. Warszawa.

Partnerzy medialni:

Co Jest Grane24, Aktivist, Going., Radio Kampus, PopUpMusic.pl, Outrave, Laif, Nowamuzyka.pl, musicNOW, Kinkyowl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej