Going. | Łyżka czyli chilli - Klub Komediowy

Kultowa grupa światowej sławy artystów multimedialnych, znanych i lubianych na całym świecie i tak dalej Łyżka Czyli Chilli.

Nowe skecze. Stare skecze. Różne skecze.

ŁYŻKA CZYLI CHILLI to prekursorzy wielu obecnie istniejących i popularnych trendów w sztuce, z czego wielu kuratorów i ministrów nie zdaje sobie sprawy.

Siła Łyżki leży w mistrzowskim połączeniu wątków dadaizmu i pop artu w fenomenalnie spójną całość ze specyfiką kręgu kulturowego, z którego wywodzą się tworzący ją artyści. Dodatkowym atutem Łyżki jest absolutna komunikatywność tworzonych dzieł. Forma jaką operuje Łyżka jest kpiarska i niekiedy obrazoburcza. Prowadzili kiedyś program nadawany w TVP 2 pt. ?Oczywiście?.

W skład Łyżki wchodzą:
kol.Waciak, kol.Mendyk, kol.Trzos.

W czasie wieczoru na scenie zagra też legendarny podwójnie zespół BOSKIE TORSY - ze scenicznym szatanem o imieniu Boski Lesio.
Boskie Torsy to Traumatic Pop, czyli mieszankę traumatic i pop. W tym celu wykorzystują instrumenty elektronowe firmy casio. Ze względu na ściśle ograniczoną liczbę gotowych podkładów we wspomnianych instrumentach od lat grają to samo. Wszyscy członkowie tej legendarnej formacji są Polakami czystej krwi, chociaż czasami rzeczy przedstawiają się zupełnie inaczej. Członkowie Boskich Torsów legitymują się przynależnością do ansamblu artystycznego Łyżka Czyli Chilli.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej