Going. | The Freuders / Maciej Witkowski - Teatr Ochoty

The Freuders / Maciej Witkowski

20:00 | Piątek, 13 lipca 2018
Teatr Ochoty

Koncert

10 zł

10 zł

Teatr Ochoty i Maciej Witkowski mają przyjemność zaprosić na:

THE FREUDERS
koncert w ramach LETNIEGO PRZEGLĄDU 2018
#teatr&przyjaciele #muzyka #chillwteatrze

The Freuders to minimalistyczny kolektyw muzyczny stawiający na solidność sekcji rytmicznej, zalany gitarowym sosem, doprawiony szczyptą charyzmatycznych wokali. Delikatny zapaszek cmentarza, albo emanacja czarnej dziury. Chłodno i bez przebaczenia. Jednym z muzyków zespoły jest akustyk Teatru Ochoty, Maciej Witkowski.

W tym roku zespół po przerwie powrócił z nowym wydawnictwem! EPka „Omniform” to połączenie 4 atomów, które oddaliły się od siebie, by ponownie zderzyć się i wygenerować jeszcze większą siłę rażenia. Chociaż na EPce znajdują się tylko 4 utwory, to w muzyce warszawiaków słychać mocne wpływy gitarowego grania lat ’90 – od melodyjnych zapędów The Cure, przez surowość Afghan Whigs, po ciężar Tool. To wszystko niezmiennie naznaczone emanacją czarnej dziury.

Do tej pory zespół The Freuders zaistniał w świadomości słuchaczy przede wszystkim dzięki swoim żywiołowym, głośnym i emocjonalnym występom na żywo m. in. na Męskim Graniu, Soundrive Festivalu czy grając na antenie radiowej Trójki w Studio im. Agnieszki Osieckiej.

The Freuders:
Tymoteusz Krzywodajć
Olek Adamski
Maciek Witkowski
Jacek „Lodi” Piątkowski

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej