Going. | Zajęcia umuzykalniające dla dzieci - Zatoka Sztuki

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

10:00 | Środa
Zatoka Sztuki

Warsztat

30/90 zł

30/90 zł

Z wielką przyjemnością zapraszamy w każdą środę o 10:30 do Zatoki Sztuki na poranne zajęcia muzyczne dla mam i dzieci w wieku 0-3 lat :)

Gordonki to zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona. Polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą się rozumieć i tworzyć muzykę – improwizować ją, – w pierwszej kolejności za pomoczą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto dziecko uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu.

Zajęcia trwają 30-40 minut.

ZAPISY drogą mailową: info.trojmiasto@musicbabyart.pl lub tel. 692-748-054 lub przez nasz profil FB.

Cena za wejście pojedyncze 30 zł, karnet 90 zł (ważny 4 kolejne spotkania, w tym można usprawiedliwić 1 nieobecność)

Zajęcia prowadzą:
Akademia Music Baby Art Trójmiasto, która powstała z myślą o wprowadzeniu do polskiej edukacji muzycznej nowatorskiego modelu nauczania muzyki inspirowanego teorią umuzykalniania dzieci i niemowląt Edwina Eliasa Gordona. Naszym głównym celem jest rozwijanie muzykalności dzieci już od jak najwcześniejszych chwil ich życia. Kontakt z muzyką ma być dla nich przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Zapraszamy :)

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  infotrojmiastomusicbabyartpl     wspieranie     jezyka     inspirowane     kolejne     mozna     najwczesniejszych     ktora     kontakt     ucza     wejscie     poranne     ponadto     dziecko     karnet     minutzapisy     glos     rozwoju     glownie     zajecia     muzycznych     glownym     spiewu     kolejnosci     jest     umuzykalniajace     chwil     muzyke     prowadzaakademia     muzyka     rozumienia     celem