Going. | Kabaret Neo-nówka: Kazik sam w domu - Filharmonia Bałtycka

Kabaret Neo-nówka: Kazik sam w domu

17:30 | Poniedziałek, 29 października 2018
Filharmonia Bałtycka

Teatr

od 70 zł

od 70 zł

Kabaret Neo-nówka jesienią w Gdańsku!
Dwa występy: 17:30 oraz 20:30

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny, z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.
Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.
Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Bilety: http://bit.ly/NeonowkaGdansk

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  tytul     archetypowej     realistyczny     atutem     jest     niewatpliwym     koncertow     calubilety     zabieraja     obowiazkow     httpbitlyneonowkagdansk     radzi     sugeruje     1730     kabaretu     najnowszy     gdanskudwa     smieszny     zabraknie     zgrabnie     jesienia     cietej     sobie     artysci     swego     rodziny     streszczaja     caly     facet     polskiej     mezczyzny     prawdziwy