Going. | Instytut sadzi pierwszy Techno Las! - Stefanów

Instytut sadzi pierwszy Techno Las!

12:00 | Sobota, 8 września 2018
Stefanów

Impreza

Free

Free

Czy wiecie, że jedno drzewo potrafi w ciągu roku wytworzyć tlen dla 10 ludzi? Co kilka minut z powierzchni Ziemi znika kolejny las…
Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by chociaż trochę odciążyć środowisko, ale przyszedł czas na coś większego! Posadzimy pierwszy w historii Techno Las i chcemy, żebyście zrobili to z nami!
Sprawa jest jasna jak słońce: wracamy do korzeni i doprawiamy je techno. Spontaniczny wypad z przyjaciółmi tam, gdzie hałas miasta pozostaje jedynie wspomnieniem. W ciągu dnia sadzimy drzewa, w nocy tańczymy do utraty tchu.

Idea, która nam przyświeca jest bardzo prosta: udostępniamy przepiękny teren w Stefanowie (województwo łódzkie) w dolinie pięciu stawów i bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Pilicy Każdy ma możliwość rozbicia namiotu i korzystania ze wspólnej przestrzeni do przygotowania jedzenia a nocą zapewniamy dostęp do barku, najlepszą muzykę i przestrzeń do tańca. Wszystko w duchu 100% eko. Nie znajdziecie tu plastikowych sztućców ani chemikaliów. Wracamy na łono natury!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, natomiast żeby dołączyć do naszego przedsięwzięcia należy wcześniej za symboliczną opłatę zakupić sadzonkę drzewa, dostępną na miejscu.

Info o artystach niebawem.
FB: https://www.facebook.com/technoinstytut/
Strona: www.technoinstytut.pl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej