Going. | SOLD OUT // IRA "The Best Of" - Klub CK Wiatrak

SOLD OUT // IRA "The Best Of"

19:00 | Sobota, 1 grudnia 2018
Klub CK Wiatrak

Koncert

50 zł

50 zł

Kochani, to się musiało tak skończyć.. bilety wyszły po angielsku ..czyli SOLD OUT ! Po szybkiej konsultacji z zespołem: kolejny koncert IRA w Wiatraku to sobota: 30 marca 2019.
Jutro uruchamiamy sprzedaż biletów! Kto się bawi za nami też na wiosnę ?

1 grudnia minie równo rok od naszego ostatniego spotkania z zespołem IRA. I tego dnia spotkamy się z nimi ponownie.
Tym razem, wszystko co najlepsze, czyli the best of IRA.

Bilety:
Przedsprzedaż: 50 PLN

Sobota godz. 20:00
Wejście do Klubu od godz. 19:00

Ponad trzy dekady aktywności scenicznej, 11 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Kanadzie, supportowanie legendarnej grupy Aerosmith oraz niezliczona ilość najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego - to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery IRA.

Pochodzący z Radomia zespół powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu -"IRA" ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta "Mój dom", a następnie "1993" i koncertowa "Live" odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: "Nadzieja, "Mój dom", "Bierz mnie", "Wiara" czy "California" do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu. Choć na przestrzeni lat grupa zmieniła swój styl, odchodząc od heavy metalu w kierunku rocka i pop rocka, jedno nigdy się nie zmieniło - Artur Gadowski i jego ekipa nieustannie królują w sercach polskich słuchaczy, gromadząc pod sceną tłumy fanów.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej