Going. | Jelonek - Klub u Bazyla

To już tradycja, że Jelonek wraz ze swoim zespołem nawiedzi Poznań krótko przed świętami Bożego Narodzenia! W tym roku ten wyjątkowy wieczór przypadnie na 9.12, a na muzycznej Wigilii spotkamy się w Klub u Bazyla. Nie zabraknie wybitnych coverów, jelonkowych szlagierów, a także wyjątkowego poczucia humoru Michała Jelonka!

Jelonek
9.12, g.19:00
Klub u Bazyla/Poznań
Bilety:
40zł - https://pwevents.pl/bilety/jelonek-klub-u-bazyla-poznan/633/152
45zł - Eventim, eBilet, Biletomat, Ticketmaster, Ticketclub
50zł - w dniu koncertu

Michał Jelonek – multiinstrumentalista, znany z charyzmatycznych i żywiołowych wstępów, z pewnością rozgrzeje swoich fanów z mroźny grudniowy wieczór. Na koncercie, poza jelonkowymi szlagierami, możemy się spodziewać coverów utworów takich artystów, jak m.in.: Metallica, Judas Priest, Jimi Hendrix. Będą one prezentowane w oryginalnych aranżacjach z przełożeniem głównego ciężaru wykonawczego na skrzypce klasyczne i elektryczne.
Artysta jest znany m.in. z występów w legendarnym zespole Hunter. Jest wielokrotnym laureat Złotego Bączka, współpracuje również jako muzyk sesyjny z wieloma firmami fonograficznymi. Był również członkiem licznych polskich składów m.in. Closterkeller, Ankh, Łzy czy Wilki.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej