Going. | Kiesza - Soho Factory

Kiesza, autorka "Hideway", największego hitu ostatnich miesięcy zagra w Polsce!

Kiedy na początku roku stacje radiowe na całym świecie zaczęły puszczać chwytliwą piosenkę pod tytułem "Hideaway", wszyscy zaczęli się zastanawiać kim jest jej autorka. Okazało się, że za najszybciej sprzedającym się singlem 2014 roku stoi 25-letnia Kiesa Rae Ellestad, znana pod pseudonimem Kiesza. Śpiewała i pisała dla takich gwiazd jak Rihanna czy Kylie Minogue, wcześniej była też tancerką jazzową i baletnicą. W wieku 17 lat miała nawet epizod z... Królewską Kanadyjską Marynarką Wojenną! Po dwóch latach Kiesza, że zajmie się muzyką i trafiła na Berklee College of Music w Bostonie.

Chociaż Kiesza stała się sławna w 2014 roku, zadebiutowała dwa lata wcześniej, w momencie ukazania się jej singla "Ooops". Piosenka była jednak żartem - prawdziwym hitem stał się dopiero "Hideaway", który natychmiast podbił listy przebojów i zyskał uznanie krytyków. Światowa kariera Kieszy zaczyna się od ?Hideaway? - przed tym hitem nie ma schronienia. Tym bardziej, że nie ma powodu, aby ukrywać się przed jednym z najlepszych singli ostatnich miesięcy. Debiut 25-letniej artystki podbija listy przebojów, a klip do niego ma już ponad 140 milionów odsłon.
Kolejne single "Gigant in My Heart" czy "No Enemiesz" równie obiecująco zapowidają album "Sound Of A Woman" który Artystka właśnie wydała.

Kiesa Rae Ellestad z jej charakterystycznym głosem idealnie wpasowuje się w klimat tanecznej muzyki rodem z lat 90-tych. Uwielbiana w BBC1, komplementowana przez Pitchfork i wychwalana przez The Guardian... Jeszcze nie raz zmusi nas do krzyknięcia ?wow?!

Kiesza
Soho Factory
15/11/2014
Start: 23.30 (wejście od 21.00)
Cena biletów: 85/95/110 zł (120 zł w dniu koncertu)
Miejsce zakupu: Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce, sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl , www.biletin.pl , www.ekobilet.pl

A już za dwa tygodnie w Warszawie zagra zespół znany z innego chwytliwego kawałka, "The Golden Age". The Asteroids Galaxy Tour wystąpią w stołecznej Proximie!

 

 

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej