Going. | Impericon - Proxima

W ramach Impericon Never Say Die! Tour 15 listopada w warszawskiej Proximie wystąpią: Terror, Stick To Your Guns, Comeback Kid, Obey The Brave, More Than A Thousand, No Bragging Rights i Capsize!

Terror to grupa grająca hardcore punk. Ich drugi album "One with the Underdogs" sprzedał się w ponad 40 tysiącach kopii. Icha trasa przebiegała przed Europę, Australię, Nową Zelandię, Japonię, Koreę, Meksyk i Południową Amerykę. Terror brał udział również w pierwszych dwóch latach w trasie Sounds of the Underground. Ich ostatni album "Live by the Code" został wydany w 3013 roku pod labelem Victory Records na DC, a Reaper Records na winylu. Płyta została bardzo dobrze przyjęta i po raz pierwszy trafiła na zestawienie Billboard 200, osiągając 121 miejsce i sprzedając się w ponad 3 tysiącach kopii w ciągu pierwszego tygodnia.

Stick to Your Guns to amerykańska grupa utworzona przez Jessea Barnetta. Przez lata udało mu się uformować stały skład, w którym obecnie znajduje się: Jesse Barnett, George Schmitz, Andrew Rose, Chris Rawson i Josh James. Swój pierwszy album "For What It's Worth "wydali w 2005 roku. Od tamtej pory mniej więcej co dwa lata wchodzą do studia. Od momentu debiutu wydali jeszcze trzy albumy: "Comes from the Heart", "The Hope Division" oraz "Diamond", który zdobył nagrodę za najlepszy hardcorowy/metalowy album roku. Na początku tego roku zespół zaczął pracę nad kolejną płytą "Dieobedient", której premiera planowana jest na 10 lutego 2015 roku.

Podczas Impericon Never Say Die! Tour wystąpią także kanadyjscy punkowcy z Comeback Kid, metalowi Obey The Brave, More Than A Thousand z Portugalii, No Bragging Rights oraz Capsize.

Porównywana często do Vans Warped Tour, trasa Impericon Never Say Die! już od 2007 roku przyciąga fanów ciężkiego grania. W minionych edycjach udział wzięły zespoły takie jak Parkway Drive, Architects, Suicide Silence, Shai Hulud czy We Came As Romans.

[video id="SxHXdMmLxiA" site="youtube"][/video]

Impericon Never Say Die! Tour
Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99
Start: 18.00
Cena biletów: 89/99 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Jeżeli zamiast headbangingu i pogo wolisz wyginać się niczym Kiesza w "Hideway" będziesz miał okazję! Tego samego dnia kiedy w Proximie odbywać się będzie zlot fanów ciężkiego grania, w Soho Factory zagra autorka przeboju ostatnich miesięcy. Sprawdź koniecznie!

 

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej