Going. | Gramatik - 1500m2

Gramatik przyjedzie do Polski na dwa koncerty w ramach Leave Your Mark Tour! Producent wystąpi 14 listopada w poznańskim SQ i 15 listopada w warszawskim 1500m2.

Gramatik to pseudonim, pod którym ukrywa się Denis Jasarevic. Muzyk pochodzi ze Słowenii, jednak na co dzień stacjonuje w Nowym Jorku. Miłość do muzyki przejawiał już od trzeciego roku życia, kiedy to słuchał jazzu, soulu i bluesa ze starych kaset swojej siostry. Gdy podrósł, do kręgu jego muzycznych zainteresowań doszedł hip-hop i tacy artyści jak DJ Premier, Rza oraz Dr. Dre. Pierwsze albumy wydał w niesamowitym tempie ? na przestrzeni lat 2008-2010 ukazało się ich aż pięć. Swój pierwszy album "Expedition 44" Gramatik wystawił na portalu Beatport. Udało mu się utrzymać sześć miesięcy w zestawieniu 100 najlepszych Chill Outowych kawałków. Po wydaniu swojego debiutu podpisał umowę z labelem Pretty Light Music, który podpasywał mu podobną wyznawaną filozofią: ?freeing music by making music free.? Rok 2010 był dla Gramatika przełomowy ? producent zdecydował się udostępnić całą swoją dyskografię za darmo, co zaowocowało nie tylko wzrostem popularności jego nagrań, ale przede wszystkim ? znacznie zwiększyło frekwencję na koncertach.

?The Age Of Reason?, płyta z tego roku, jest jednym z najważniejszych wydawnictw w karierze Gramatika. To pierwsza płyta, którą Denis Jasarevic wydał we własnej wytwórni ? Lowtemp. Album dostępny jest do pobrania na oficjalnej stronie producenta.

[video id="prKcfUEhbS0" site="youtube"][/video]

 
Gramatik
1500m2, Solec 18/20
Start: 22.00
Cena biletów: 50/65 zł

Jeżeli szukasz dobrego bifora, koniecznie wpadnij dzień wcześniej do Nowej Jerozolimy. Wystąpi tam członek Stroboscopic Artefacts, jeden z najbardziej wyróżniających się ostatnimi czasy duet techno  - Lakker. Ich początkową inspiracją był Aphex Twin, który obecnie sam jest ich fanem. To już coś znaczy... Weekend wcześniej zagrają autorzy hitu z reklamy Heinekena "The Golden Age" - The Asteroids Galaxy Tour. Latem wydali swój trzeci album "Bring Us Together". Sprawdź ich na żywo w warszawskiej Proximie!

 

 

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej