Going. | Pożar w burdelu - Koneser

Pożar w burdelu

21:30 | Sobota, 1 listopada 2014

Koneser

Inne

60 zł

60 zł

POŻAR W BURDELU XIX
EAST SIDE STORY Musical o metrze i wódce

Zbliżają się wybory lokalne. Do walki stają z jednej strony rowery, donice i wolna miłość, czyli Zielona Warszawa dowodzona przez Joannę Erbel (Monika Babula). Z drugiej ? tarcze, estakady i procedury HGW (Agnieszka Przepiórska). Partycypacja kontra Reprywatyzacja. Ostańce kontra wieżowce. Dwie Warszawy. Dwie osobowości. Dwie silne kobiety. Którą wybrać? Której dać się uwieść? Burdeltata (Andrzej Konopka) wikła się w dwuznaczne relacje z obiema kandydatkami, marząc o dotacji i stworzeniu domu nieobliczalnej córce Etno (Karolina Czarnecka). Równocześnie zaniedbuje Burdeltrupę, która rozpija się i łajdaczy. Uratować Burdel przed degrengoladą próbuje Manager Kultury (Przemysław Bluszcz), który z pomocą Doktora Faka (Oskar Hamerski) stara się wyprowadzić zespół z alkoholizmu i znaleźć sponsora. Kiedy tajemniczy Koneser (Maciej Łubieński) zamawia musical o Wódce (Lena Piękniewska), Burdel przenosi się na Pragę i robi risercz w dawnej Wytwórni Wódek, szuka inspiracji na bazarze Różyckiego i budowie II nitki metra, gdzie Zdzisław (Tomasz Drabek) i Robert (Mariusz Laskowski) znajdują dziwne artefakty, które mogą zmienić losy wyborów?

Co kryją podziemia Pragi? Czy wątroby członków Burdeltrupy wytrzymają ten odcinek? Czy da się na trzeźwo żyć i tworzyć w Warszawie? Czy miłość w Warszawie jest możliwa? Rewia upić i odlotów, warszawskie nałogi, podróże w czasie, wizje, miłości, zbrodnie! Jeszcze więcej numerków. Jeszcze większy Burdel.

Najlepszy towar w mieście: Monika Babula, Betty Q, Karolina Czarnecka, Lena Piękniewska, Agnieszka Przepiórska, Przemysław Bluszcz, Tomasz Drabek, Oskar Hamerski, Andrzej Konopka, Mariusz Laskowski, Maciej Łubieński oraz special guest star w roli BURDELMAMY ? Maria Maj.

Burdelband: Wiktor Stokowski, Marcin Wippich, Maciej Łubieński, Bolek Jezierski/Michał Górczyński
Muzyka: Wiktor Stokowski
Scenografia: Julia Skrzynecka & Alicja Kokosińska
Kostiumy: Diana Szawłowska
Charakteryzacja: Beata Borowska
Lalki: Marta Kodeniec
Choreografia: Jarek Staniek
Projekcje: Karolina Fender
Grafika: Rene Wawrzkiewicz
Światło: Tadeusz Perkowski
Dźwięk: Mateusz Skalski

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej