Going. | Havoc (Mobb Deep) + Big Noyd - Akademia Club

Havoc (Mobb Deep) + Big Noyd

20:00 | Wtorek, 18 września 2018

Akademia Club

Koncert

od 49 zł

od 49 zł

The Infamous... MOBB DEEP!
Havoc i Big Noyd w hołdzie dla Prodigy!

Już 18 września we Wrocławiu w klubie Akademia, wystąpią Havoc, współzałożyciel i 1/2 legendarnej ekipy Mobb Deep oraz Big Noyd, którzy będą reprezentować Queensbridge oraz siłę Mobb Deep i oddadzą hołd przedwcześnie zmarłemu Prodigy! Usłyszymy zatem największe klasyki Mobb Deep oraz kawałki z solowych płyt!

BILETY JUŻ DOSTĘPNE! I limitowana pula w cenie 49 zł do nabycia w Going. https://goingapp.pl/evt/1814092/havoc-mobb-deep-wroclaw-akademia Biletomat.pl https://www.biletomat.pl/koncerty/havoc-mobb-deep-big-noyd-6999/ oraz w salonach Empik na terenie całego kraju!
Bilety VIP http://www.big-idea.eu/pages/bilety.php
Ilość ograniczona.

"To all the killers and a hundred dollar billers, for real niggas who ain't got no feelings..."
https://www.youtube.com/watch?v=yoYZf-lBF_U

Havoc swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w roku 1986, wówczas z Prodigym tworzyli duet Poetical Profits, jednak nazwa Mobb Deep, bardziej „odzwierciedlała ich reputację na ulicy”. Gdy Havoc i Prodigy mieli po 18 lat, wydali swój debiutancki album " Juvenile Hell" w kwietniu 1993 roku. Dwa lata później, duet wydaje kolejny album pt. "The Infamous" i zyskuje miano najlepszej grupy hardcore. Po premierze "The Infamous", album stał jednym z najbardziej wpływowych albumów Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Jeszcze większy sukces osiągnął singiel promujący „Shook Ones Pt. II”.
Trzeci album "Hell on Earth", wydany w 1996 roku, zadebiutował na 6. miejscu notowania Billboard 200. W 1999 roku Havoc i Prodigy wydali album "Murda Muzik", który zadebiutował na 3. miejscu notowania Billboard 200 i sprzedał się w ilości ponad 1 miliona egzemplarzy, pokrywając się platyną. Mobb Deep wydał jeszcze cztery albumy, takie jak "Infamy" (2001), "Amerikaz Nightmare" (2004), "Blood Money" (2006) oraz "The Infamous Mobb Deep" (2014) i właściwie każdy z nich dla fanów gatunku są pozycją obowiązkową. Na koncercie we Wrocławiu usłyszymy przekrój twórczości Mobb Deep, a także materiał z solowych płyt.

"We livin' this til the day that we die, survival of the fit only the strong survive..."
https://www.youtube.com/watch?v=hIq4UTgqDAc

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej