Going. | Jan-rapowanie w Toruniu! (Koncert Premierowy) - Dwa Światy

Jan-rapowanie w Toruniu! (Koncert Premierowy)

20:00 | Piątek, 23 listopada 2018
Dwa Światy

Koncert

25 zł

25 zł

23 Listopada zapraszamy do klubu Dwa Światy na premierowy koncert Jan-rapowanie, który zaprezentuje swój debiutancki album "Nocna Zmjana".

Jan-rapowanie rocznik ‘98. Nowa szkoła krakowskiego luzu, która wywołała spore zamieszanie w rapowym i nie tylko środowisku muzycznym. O Janka zabiegały różne wytwórnie, propsy nadlatywały z wielu stron, ale ostatecznie zdecydował się na SB Maffiję. Jako kolejny z uczestników SB Startera zaczął prezentować swoje kawałki na kanale SB robiąc wszystkim duże nadzieje na przyszłość i coraz częściej wymieniany jest jako “next best”.

W 2016 roku ukazał się “Notabene Mixtape”, który zwrócił uwagę na olbrzymi, naturalny potencjał, który siedzi w tym chłopaku. 9 numerów pełnych szczeniackiej nonszalancji i wyluzowanego flow, szybko znalazło wielu fanów.

W 2018 światło dzienne ujrzał album– NOCNA ZMjANA na bitach NOCNEGO.

Janek ma na koncie współpracę z Białasem, VNMem, Smolastym, Gedzem, Szpakiem, Kobikiem i wieloma innymi. W jednej z koncertowych relacji, czytamy: “Ten młody chłopak ma przed sobą świetlaną przyszłość w polskim rapie i jeżeli trafi na odpowiednich ludzi niedługo cała Polska o nim usłyszy”.

Bilety w cenie:
25/30/35 zł


VIP 105 zł
W cenie:
- spotkanie i rozmowę z Jankiem oraz gośćmi po próbie dźwięku
- wcześniejsze wejście do klubu
- pamiątkowy koncertowy plakat
- zdjęcie specjalnym aparatem INSTAX (polaroid) z autografem
Piszcie mail na: classichomies@gmail.com / w temacie VIP TORUŃ
Liczba biletów VIP ograniczona, tylko 10 sztuk.

Wstęp: 16+

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej