Going. | Loco Dice - 1500m2

5 urodziny 1500m2.

Niewiele osób na świecie można nazwać jednym z fundamentów sceny techno i house. Niewielu też zasługuje na tytuł legendy muzyki elektronicznej. U nas pojawi się właśnie jeden z tych niewielu - Loco Dice już 10 listopada wystąpi w 1500m2 do wynajęcia!

Swoją karierę rozpoczął we wczesnych latach 90 jako hip hopowy DJ i MC, występując przed koncertami takich gigantów jak Snoop Dogg czy Usher. Później jednak przyszedł czas na muzykę elektroniczną - został rezydentem klubu Tribehouse w Düsseldorfie, a niedługo po tym został dostrzeżony przez Timo Massa, który podpisał z nim kontrakt w imieniu wytwórni Four:Twenty. Takie były początki, a później już wszystko potoczyło się lawinowo - współpraca z OVUM Recordings Josha Winka, Cocooon, i M_nus Richiego Hawitina - występy na największych światowych festiwalach, rezydentura w DC- 10 na Ibizie i własna wytwórnia Desolat.

Do tej pory wystąpił w naszym kraju tylko raz - na Audioriver w 2008 roku, na którym miał być też miał być głównym headlinerem tego lata, ale niestety nieprzewidziane okoliczności spowodowały, że nie udało mu się dotrzeć. Tym bardziej cieszymy się, że już w listopadzie będziecie mogli zobaczyć go u nas!

Line up:
LOCO DICE (Desolat)
+
bshosa (1500m2, Pets)
Simon Mattson
Time2Play
Sincz
Kuba Otłowski
Radical Dancefloor Killers

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej