Going. | California Breed koncert w Warszawie - Progresja

California Breed koncert w Warszawie

20:00 | Czwartek, 20 listopada 2014

Progresja

Koncert

105 zł

105 zł

California Breed, tegoroczni debiutanci wystąpią 22 listopada w warszawskiej Progresji.
California Breed to amerykańsko-brytyjska super-grupa grająca hard rock. Powstała w 2013 roku w Los Angeles z inicjatyw byłych członków Black Country Communion. W jej skład wchodzą perkusista Jason Bonham (syn słynnego pałkarza Led Zeppelin - Johna Bonhama) oraz basista i wokalista Glenn Hughes, znany ze współpracy m.in. z takimi tuzami jak Deep Purple czy Black Sabbath. Skład z polecenia Juliana Lennona (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa) uzupełnił gitarzysta Andrew Watt.
Debiutancki album zespołu ? ?California Breed? ? ukazał się w maju tego roku nakładem wytwórni muzycznej Frontiers Records. Przebojem wdarł się do podsumowań i zestawień najlepiej sprzedających się albumów zarówno w Europie jak i Stanach Zjednoczonych. Materiał zadebiutował na 78. miejscu zestawienia Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych sprzedając się w nakładzie 4 tys. egzemplarzy w przeciągu tygodnia od dnia premiery. Sami muzycy określają go jako ?prawdziwy rock?n?roll, na miarę naszych czasów?. W ramach promocji do pochodzącego z płyty utworu "The Way" został zrealizowany teledysk.
Jesienne koncerty będą pierwszymi występami California Breed w Europie. Zespół przyjedzie do nas po wspólnej trasie z AlterBridge w Stanach Zjednoczonych, a tournee zakończy na Wyspach Brytyjskich, gdzie zagra pięć razy jako support przed koncertami Slasha z Mylesem Kennedym i The Conspirators.
[video id="nWHFRzcNpow" site="youtube"][/video]
 
California Breed
Progresja, Fort Wola 22
Start: 20.00
Cena biletów: 105/120 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: MOTHER'S CAKE
Zostając w podobnym klimacie muzycznym proponujemy koncert jednego z najbardziej oryginalnych zespołów jakie wyrosły ze sceny metalowej w ostatnich latach. Do warszawskiej Proximy islandzki Sólstafir przyjedzie promować swój najnowszy album ?Ótta?. Dwa dni przed Sólstafir w również w Proximie odbędzie się Impericon Never Say Die! Tour, w ramach którego zagrają m.in.:  kanadyjscy punkowcy z Comeback Kid, metalowi Obey The Brave, More Than A Thousand z Portugalii oraz No Bragging Rights.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej